Jak wykreować pokój księżniczki dla małej dziewczynki?

Odcienie czerwieni i różu to prawdziwie królewskie kolory, dlatego projektując pokój dla małej księżniczki warto pokusić się o ich zastosowanie. Farby Beckers nie tylko zadbają o aspekt wizualny, ale będą również dbać o najmłodszych - Polskie Towarzystwo Alergologiczne zatwierdziło ich użycie w pokojach alergików. Dodatkowo są odporne na zmywanie i szorowanie na mokro, co pozwoli usunąć zabrudzenia, o które w dziecięcym pokoju nietrudno.

Jak wykreować pokój księżniczki dla małej dziewczynki?

Delikatny, ciepły róż Lovely

Delikatny, ciepły róż Lovely (zdjęcie tytułowe), tegoroczna nowość z palety Beckers Designer Colour, stworzy przytulną aurę, sprzyjającą zarówno zabawie, jak i wypoczynkowi. W połączeniu z nowoczesnymi meblami w bieli oraz akcentami z naturalnego drewna pozwoli wykreować designerską i funkcjonalną przestrzeń, w której świetnie będzie czuć się zarówno dziewczynka, jak i jej rodzice. 

Inspirujący róż Ballet

Wszystkie małe baletnice z pewnością zachwyci pokój w odcieniu różu o takiej właśnie wdzięcznej nazwie Ballet z palety Beckers Designer Collection. Industrialne meble w zestawieniu z finezyjnymi ozdobami jak kwiaty, gwiazdki czy ulubione stroje zbudują kreatywny klimat, w którym nasz skarb z uśmiechem będzie realizować nawet najbardziej wyszukane pomysły i marzenia.

.Ściany pomalowane odcieniem Ballet z palety Beckers Designer Collection fot. Tikkurila Polska S.A.

Połączenie beżu i różu - prawdziwy pałacowy klimat

Jeśli poszukujemy inspiracji na prawdziwie pałacową atmosferę prostym zabiegiem będzie powieszenie nad łóżkiem tiulowego baldachimu. Dodanie kilku zrobionych z resztek tiulu pomponów i zamocowanie ich u sufitu czy na meblach podkreśli lekkość wystroju. W kompozycji z różem Ballet i delikatnym beżem Echo na ścianach doskonale sprawdzą się jednolite, białe meble. Dla uzyskania takiego efektu nie trzeba wymieniać już posiadanych sprzętów - można z łatwością dokonać ich metamorfozy, wykorzystując białą emalię Beckers Designer Universal. Maluje się nią łatwo i szybko, a przy tym bez obaw można użyć jej w pokoju dziecięcym jako bezpiecznej nawet do malowania zabawek.

Pałacową atmosferę osiągnięto łącząc kolor beżowy z różowym fot. Tikkurila Polska S.A.

 

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT