Konkurs #POSTAWNAGRAFIT rozstrzygnięty

Termo Organika, największy polski producent styropianu, ogłosiła wyniki konkursu na amatorski krótki film, którego motywem przewodnim było hasło #POSTAWNAGRAFIT. Nadesłane filmy oceniało jury, któremu przewodziła ambasadorka marki Termo Organiki Omenaa Mensah, a laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne. Nagrodzone prace są już dostępne na stronie firmowej Termo Organiki.

Konkurs #POSTAWNAGRAFIT rozstrzygnięty

Organizator konkursu nie stawiał żadnych ograniczeń, co do formy dzieła. Jedynym wymogiem było wyeksponowanie motywu przewodniego konkursu, czyli hasła #POSTAWNAGRAFIT, pozytywny przekaz nawiązujący do sloganu firmy: "Myśl ciepło" oraz nieprzekraczalny 60-sekundowy czas trwania filmu. W konkursie mogli wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Hasło konkursowe #POSTAWNAGRAFIT nawiązuje do produkowanych przez Termo Organikę grafitowych płyt styropianowych, które charakteryzują się najwyższą jakością, doskonałymi właściwościami użytkowymi i najkorzystniejszym współczynnikiem przenikania ciepła.

Autorzy najciekawszych filmów otrzymali nagrody pieniężne. Łączna pula nagród wyniosła 10.000 zł. Nagrodę główną w wysokości 5.000 zł zdobył Tomasz Bylina za film "Grafitowa animacja", nagroda za drugie miejsce w wysokości 2 tys. zł trafiła do Dominika Depty za film "Prosty poradnik", trzecie miejsce zajęli Barbara Lutzner i Kacper Jurowicz za film "Postaw na grafit", otrzymując nagrodę w wysokości 1 tys. zł. Jury wyróżniło również 4 filmy, przyznając każdemu twórcy nagrodę w wysokości 500 zł. Wyróżnieni to: Michał Bojara za film "Inspiracja TO", Patryk Błażejewski za film "Ciepła gawra", Daria Wachowicz i Basia Ogrodniczak za film "Metamorfoza" oraz Natalia Merchut za film "Sztuka wyboru". Przewodniczącą jury oceniającą filmowe dzieła była Omenaa Mensah, popularna i lubiana dziennikarka oraz ambasadorka marki Termo Organika.

#POSTAWNAGRAFIT to drugi konkurs filmowy, który zorganizowaliśmy. Podobnie jak zeszłoroczny konkurs "Nakręć się na czarne kropki" cieszył się dużym zainteresowaniem, a zgłoszone materiały filmowe przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkich autorów zgłoszonych filmów śmiało możemy nazwać twórczymi osobowościami. Otrzymaliśmy mnóstwo kreatywnych, pozytywnych, ciepłych i zabawnych filmów nawiązujących do hasła #POSTAWNAGRAFIT, mówi Krzysztof Krzemień, koordynator konkursu z Termo Organiki - Każdy film był wyjątkowy i w odmienny sposób nawiązywał do głównego motywu konkursu. To było naprawdę niezwykle ciekawe doświadczenie.

Nagrodzone filmy są już dostępne na stronie internetowej Termo Organiki www.termoorganika.pl/konkurs, jak również na kanale Termo Organiki na YT:
https://bit.ly/2MswGn2.

źródło i zdjęcie: Termo Organika

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT