Styropian dach-podłoga marki Termo Organika

Styropian najczęściej służy jako materiał do izolacji termicznej ścian. Oprócz tego jest to świetne rozwiązanie do wykorzystania na dachach i tarasach. Płyty styropianowe dach-podłoga można wykorzystać do izolacji podłóg, stropów, dachów i stropodachów.

Styropian dach-podłoga marki Termo Organika

Dzięki doskonałym parametrom płyty styropianowe dach-podłoga stanowią skuteczną barierę cieplną w budynkach o każdym standardzie energetycznym.

Oto pięć interesujących produktów Termo Organiki, które warto poznać:

  • DALMATYŃCZYK dach-podłoga - trwały i łatwy w montażu. Idealnie sprawdzi się jako izolacja dachowa, zapewniając optymalną ochronę przed utratą ciepła i wilgocią. Ponadto, jego gładka powierzchnia stanowi solidną podstawę dla podłogi na tarasie.
  • SILVER dach-podłoga - odporny na warunki atmosferyczne, dlatego doskonale nadaje się do stosowania na dachu i tarasie. SILVER zapewnia izolację termiczną, a także chroni przed zawilgoceniem i zimnem.
  • GOLD dach-podłoga - wytrzymały produkt, którego unikalna struktura gwarantuje doskonałą ochronę przed utratą ciepła i nadmiernym przegrzaniem podczas upałów.
  • TERMONIUM dach-podłoga - to grafitowe płyty styropianowe o bardzo korzystnych właściwościach izolacyjnych lambda= 0,031 W/mK.
  • TERMONIUM PLUS dach-podłoga - to materiał o bardzo dużej wytrzymałości na ściskanie i doskonałych parametrach izolujących. Odporny także  na wilgoć i deformacje. To materiał, na którym można polegać zarówno na dachu, jak i na tarasie.

Wybierz styropian dopasowany do Twoich potrzeb. Więcej informacji o każdym z tych produktów znajdziesz na stronie internetowej producenta.


źródło i zdjęcia: Termo Organika

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT