Osiedle Poloneza z wykorzystaniem łączników Schöck Isokorb

Osiedle Poloneza, które powstaje z wykorzystaniem łączników Schöck Isokorb, to inwestycja położona na terenie największej dzielnicy Warszawy - Ursynowa. Ma to być miejsce łączące komfort cichego mieszkania bez mostków cieplnych z walorami życia w mieście.

Osiedle Poloneza z wykorzystaniem łączników Schöck Isokorb

Wybierając mieszkanie coraz częściej szukamy miejsc, w których będziemy mogli w pełni odpocząć. Bliskość natury i spokój wydają się dzisiaj nieosiągalne, ale Osiedle Poloneza pozwala cieszyć się własną przestrzenią niezakłóconą przez metropolię. Współgrające z naturalną zielenią jest idealne dla rodziny, która ceni sobie bezpieczeństwo i życie we własnym tempie. Osiedle Poloneza w Warszawie powstaje z myślą o stworzeniu miejsca łączącego komfort cichego mieszkania bez mostków cieplnych z walorami życia w mieście.

Osiedle Poloneza, które powstaje z wykorzystaniem łączników Schöck Isokorb, to inwestycja położona na terenie największej dzielnicy Warszawy - Ursynowa. Lokalizacja ułatwia dostęp do ścisłego centrum miasta. Tylko 300 m będzie dzielić mieszkańców od przystanku autobusowego, a z samego osiedla jest bardzo dobry wyjazd na obwodnicę Warszawy. Liczne ścieżki usprawnią także komunikację rowerzystom, którzy będą mogli z domu dojeżdżać bezpośrednio do pracy lub spędzać wolne popołudnia na aktywnych wycieczkach rodzinnych.

Realizacja przedsięwzięcia rozpoczęła się w 2016 z inicjatywy firmy deweloperskiej Arche Sp. z o.o. i część prac budowlano-remontowych została już zakończona na początku tego roku. Na Osiedle Poloneza składają się budynki w niskiej, 3-piętrowej zabudowie, które zapewniają mieszkańcom kameralną atmosferę i związaną z tym ciszę oraz pełen komfort. W każdym z obiektów znajduje się od 19 do 100 mieszkań w różnych wariantach - od przytulnych 30 m2, po przestronne 85-metrowe apartamenty. Oprócz tego, mieszkańcy mają dostęp do miejsc parkingowych oraz wind sięgających poziomu garażu.

Osiedle Poloneza - pełen dostęp do udogodnień

Kupując mieszkanie w Warszawie, nadrzędnym kryterium jest lokalizacja. Nawet jeśli osiedle nie znajduje się w centrum miasta to powinno być umożliwiać szybkie przedostanie się do najważniejszych obiektów naszej rodziny - pracy, przedszkola, szkoły czy do lekarza. Osiedle Poloneza wyróżnia komfortowe położenie na terenie Ursynowa. Lokalizacja pozwala na dogodny dojazd do samego serca Warszawy, lotniska Okęcie oraz najważniejszego miejsca biznesowego w stolicy - Mokotowa. Co więcej w pobliżu budynku Poloneza znajdują się szkoły, przedszkola, place zabaw, szpital oraz centra medyczne, które ułatwią codzienne funkcjonowanie, szczególnie rodzinom z dziećmi.

Atrakcyjna lokalizacja budynku Poloneza zapewnia również bezproblemowy dostęp do wszelkich miejsc rozrywki oraz ciekawych punktów na mapie Warszawy - Imielińskiego Parku Krajobrazowego oraz powstającego w pobliżu inwestycji Parku Miejskiego, który pozwoli mieszkańcom na całoroczną radość z bliskości natury. Osiedle Poloneza jest doskonale skomunikowane ze słynnym Torem Wyścigów Konnych Służewiec,  największymi centrami handlowymi, obiektami sportowymi, kinami oraz restauracjami, zapewniając przy tym ciągły dostęp do najważniejszych wydarzeń rozrywkowo-kulturalnych stolicy.

Osiedle Poloneza - otwarte na otoczenie

Osiedle Poloneza zostało zaprojektowane w trosce o każdy detal. Innowacyjny i minimalistyczny wygląd - bryła o prostokątnej formie - łączy w sobie elementy drewna i szkła (widoczne w stylistyce ram okiennych i wykończeniu balkonów) z biało-szarą kolorystyką płyt elewacji budynku. Architekci z ATI Architektura Technika Inwestycje sp. z o.o. stworzyli lokale charakteryzujące się wysoką przestronnością i funkcjonalnością, która zapewni przyszłym mieszkańcom pełen komfort  użytkowania. Dzięki ustawnym rozkładom mieszkań oraz możliwości łączenia lokali, budynek Poloneza jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie wygodne i funkcjonalne rozwiązania. Oprócz dobrze zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej, inwestycja Osiedle Poloneza oferuje przyszłym mieszkańcom możliwość posiadania własnego ogródka. Inwestycja zapewnia lokatorom aktywny odpoczynek blisko natury oraz pozwala na spełnienie marzeń o własnym miejscu do relaksu na świeżym powietrzu.

Przez Osiedle Poloneza przepływa rzeka, a tereny rekreacyjne pozwalają dodatkowo cieszyć się bliskością natury. By zapewnić jak największy komfort mieszkańcom i dać im poczucie życia w otoczeniu zieleni, architekci uwzględnili w projekcie duże okna oraz rozległe, przeszklone balkony i tarasy. Komfort i spokój wzmagają zatem piękne widoki na okolicę oraz wypoczynek w obszarze własnego mieszkania. Balkony i tarasy nadają całej fasadzie unikalnego charakteru oraz podkreślają nowoczesny wygląd.

Osiedle Poloneza - gwarancja trwałości materiału

W trakcie tworzenia inwestycji Osiedle Poloneza w Warszawie, przywiązywano dużą uwagę do każdego szczegółu konstrukcji - zwłaszcza w kwestii obszernych balkonów i tarasów. Aby zapewnić odpowiednie warunki użytkowania balkonów, skupiono się na zapobieganiu powstawania mostków cieplnych, które powodują tworzenie się zawilgoceń, pleśni oraz grzybów. W tym celu wykorzystano elementy termoizolacyjne Isokorb firmy Schöck, które przeznaczone są do wszystkich rodzajów balkonów oraz tarasów w połączeniach żelbet-żelbet, żelbet-stal oraz stal-stal. W realizacji zostało wykorzystanych 96 łączników Schöck Isokorb K, które umożliwiają bezpiecznie oddzielenie termiczne i konstrukcyjne ciepłych i zimnych części obiektu. Oprócz tego, w realizacji zastosowano również 48 sztuk łączników Isokorb typu Z, pełniących rolę korpusu przeciwpożarowego, uzupełniającego luki pomiędzy łącznikami.

Warszawska inwestycja to idealne połączenie nowoczesnego budownictwa z bliskością natury i komfortem mieszkania. Dzięki doskonałej lokalizacji, mieszkańcy Osiedla Poloneza będą mogli cieszyć się spokojem bez pomijania walorów mieszkania w stolicy. Użycie materiałów konstrukcyjnych najwyższej jakości zapewni im komfort użytkowania na lata.

źródło i zdjęcie: Schöck

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT