Grupa Oknoplast zatrudni ponad 100 pracowników

Grupa OKNOPLAST, czołowy producent okien i drzwi PVC w Europie oraz jeden z największych małopolskich pracodawców, właśnie prowadzi rekrutację. W związku z rozwojem firmy poszukiwanych jest ponad 100 osób do pracy w centrali w podkrakowskim Ochmanowie. Szansę za zatrudnienie znajdą m.in. magazynierzy, pracownicy produkcji, jak również specjaliści biurowi.

Grupa Oknoplast zatrudni ponad 100 pracowników

Grupa OKNOPLAST to polska firma rodzinna założona w 1994 roku. Początkowo w przedsiębiorstwie pracowało zaledwie 60 osób.

Przez 24 lata firma wyrosła na lidera europejskiego rynku stolarki PVC, który daje zatrudnienie ponad 1800 pracownikom, zaś produkty marki OKNOPLAST można znaleźć na wszystkich kontynentach.

W związku z prężnym rozwojem Grupa OKNOPLAST uruchamia kolejne rekrutacje i poszukuje ponad 100 osób na stanowiska m.in.: magazyniera, pracownika produkcyjnego, specjalisty ds. obsługi klienta, księgowego czy nawet kierownika działu kreacji.

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKÓW GRUPY OKNOPLAST

Grupa OKNOPLAST zapewnia przejrzyste zasady zatrudnienia. Stabilność to słowo klucz, gdy myśli się o pracy w OKNOPLAST.

Wszyscy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę i zawsze terminowe wynagrodzenie. Co więcej, są oni objęci grupowym ubezpieczeniem oraz prywatną opieką medyczną.

Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo zapewnia przygotowanie do pracy w postaci szeregu szkoleń. Również transport do zakładu pracy w podkrakowskim Ochmanowie nie powinien stanowić problemu dzięki dofinansowaniom dojazdu i ścisłej współpracy z firmą przewozową.

OKNOPLAST oferuje swoim pracownikom m.in. kursy językowe, karty sportowe czy bony świąteczne. W ramach firmy pracownicy mogą się także rozwijać i kształcić poprzez liczne programy czy warsztaty.

Wdrożyliśmy różnorodne programy rozwojowe dla naszych pracowników na wszystkich szczeblach, żeby mogli rozwijać swoje zdolności i zdobywać nowe kompetencje – tłumaczy Joanna Jeziorowska, dyrektor personalny w Grupie OKNOPLAST.

W tym roku wprowadziliśmy także kursy internetowe Skillveo, które są dostępne dla pracowników w dowolnym miejscu i czasie. Na platformie online znajdziemy szkolenia o bardzo zróżnicowanej tematyce obejmującej zagadnienia związane m.in. z pakietem Office, zarządzaniem, programowaniem, marketingiem, sprzedażą czy grafiką. Z takich kursów może skorzystać każdy pracownik w wygodnym dla siebie czasie.

Oknoplast zatrudni ponad 100 pracowników.

POZYCJA GRUPY OKNOPLAST NA RYNKU PRACY

Grupa OKNOPLAST to polska firma należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. W portfolio grupy znajdują się okna, drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne z PVC i aluminium, rolety oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów.

Wszystkie produkty firmy spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii. Przedsiębiorstwo słynie na rynku ze swej innowacyjności – wprowadziło ponad 50 nowych rozwiązań jako pierwsze w Europie. Firma produkuje rocznie 1 500 000 okien, prowadząc działalność na 13 rynkach europejskich.

Więcej informacji na temat bieżących rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej: https://oknoplast.com.pl/kariera/oferty-pracy/

Źródło i fot. OKNOPLAST

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE