Rolety ARF - idealne zaciemnienie i regulacja światła na poddaszu

Od dawna wykorzystuje się światło dzienne w architekturze i sztuce, a jego zręczne użycie ma znaczący wpływ zarówno na samopoczucie mieszkańców, jak i efektywność energetyczną budynku. Zastosowanie wewnętrznych rolet do okien dachowych pozwala na pełne wykorzystanie jego możliwości.

Rolety ARF - idealne zaciemnienie i regulacja światła na poddaszu

Dzięki możliwości regulacji ilości i siły przenikającego światła, jesteśmy w stanie skutecznie zaciemnić pomieszczenie nawet w najjaśniejszy dzień. Różnorodność dostępnych kolorów i wzorów rolet dodaje charakteru każdemu poddaszu. Wybierając roletę ARF Print, możesz dodatkowo wnieść element sztuki do swojego wnętrza, nadając mu unikalny charakter.

Zacznijmy od kontroli

Rozpoczynając od kwestii kontroli, zaciemniająca roleta ARF instalowana w oknach dachowych oferuje szereg korzyści dla użytkowników poddaszy.

Wykonana z materiału, który skutecznie blokuje promienie słoneczne, nie tylko umożliwia pełne zaciemnienie w momentach potrzeby relaksu, ale również zapewnia komfortowy półmrok nawet w najbardziej słoneczne dni.

Funkcja regulacji, pozwalająca zatrzymać roletę w preferowanym miejscu oraz minimalizacja szpar świetlnych między materiałem a ramą okna, daje możliwość finezyjnego dostosowania poziomu naturalnego światła do indywidualnych potrzeb i gustów.

Roleta ARF daje nie tylko pełną kontrolę nad oświetleniem wnętrza, ale także zabezpiecza prywatność mieszkańców, chroniąc przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz.

Rolety wewnętrzne do okien dachowych pozwalają nam regulować ilość światła na poddaszu.

Rolety stworzone ze sztuką

Roleta ARF to więcej niż tylko kolekcja ulubionych kolorów i wzorów, które podążają za najnowszymi trendami. Opcja ARF Print otwiera drzwi do personalizacji, pozwalając na dodanie własnego nadruku.

Możesz tym samym wzbogacić swoje wnętrze o unikatowy obraz na roletach, który sam zaprojektujesz. Rolety ARF Print umożliwiają wprowadzenie do Twojego domu nieograniczonej palety barw i wzorów, wprowadzając elementy prawdziwej sztuki.

Dzięki wersji Print, rolety mogą przybrać różnorodne, barwne motywy, które całkowicie odmienią atmosferę Twojego poddasza, wpływając na wystrój i nastrój całej przestrzeni.

Roleta ARF Sunset stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia.

Komfort obsługi rolet

Zarządzanie roletą ARF oferuje różnorodne opcje, dopasowane do preferencji użytkowników.

Dla miłośników klasycznych rozwiązań idealnie sprawdzi się wersja manualna.

Osoby szukające nowoczesnych metod mogą skorzystać z systemów bezprzewodowych, takich jak Z-Wave czy WiFi Tuya, które umożliwiają obsługę rolety poprzez smartfon, pilota czy specjalny przełącznik.

Model ARF Z-Wave Solar jest przykładem zaawansowanej technologii, umożliwiając zdalne sterowanie roletą, której energia czerpana jest z zainstalowanego panelu słonecznego.

Ochrona i oszczędność

Roleta ARF zapewnia także ochronę przed nadmiernym nagrzaniem słonecznym i pomaga redukować utratę ciepła w sezonie grzewczym, co bezpośrednio wpływa na podniesienie komfortu cieplnego wewnątrz pomieszczeń.

Ponadto, skutecznie zabezpiecza wnętrza przed negatywnymi efektami promieniowania UV, co pomaga zachować kolor i wygląd mebli na dłużej.

Źródło i zdjęcia: FAKRO

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT