Otwórz się na więcej światła - system Combi CFRS do okien dachowych

Combi CFRS to praktyczny system do montażu par okien dachowych na dachach płaskich. Jest całkowicie prefabrykowany, by maksymalnie ułatwić instalację na miejscu.

Otwórz się na więcej światła - system Combi CFRS do okien dachowych

Kluczowe zalety systemu Keylite dla dachów płaskich:

  • System jest kompletny z prefabrykowaną, izolowaną podstawą dachową z drewna oraz zestawem kołnierzy uszczelniających, co ułatwia montaż.
  • Dzięki specjalnie zaprojektowanemu przedniemu i tylnemu obramowaniu pod kątem, system pozwala na zwiększenie ilości światła naturalnego docierającego do wnętrza.
  • Oferuje opcję elektrycznego otwierania dla dodatkowej wygody użytkowania.
  • Gwarantuje korzyści płynące z naturalnej wentylacji i dostępu do światła dziennego.

System Combi FRS jest odpowiedni zarówno dla dachów płaskich, jak i skośnych o nachyleniu do 15 stopni.

System Combi FRS zapewnia ciągłą wentylację bez konieczności otwierania okna, dzięki funkcji wentylacji przy zamkniętym oknie i zintegrowanemu filtrowi przeciw owadom.

Montaż systemu jest prosty, szybki i wygodny – od wyjęcia z pudełka do zainstalowania na dachu zajmuje to zaledwie 2 minuty, co jest efektem innowacyjnych rozwiązań Keylite.

Doskonałe dopasowanie do linii dachu dzięki nisko osadzonym oknom dachowym, co nie tylko poprawia estetykę dachu, ale również zwiększa wydajność cieplną okien, dzięki zastosowaniu standardowych kołnierzy uszczelniających, które zapewniają szczelność i trwałość na lata.

 

Źródło i zdjęcia: Keylite

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT