Nowość – zabudowa przesuwna MB-OpenSlide

System MB-OpenSlide marki ALUPROF przeznaczony jest do zabudowy ścian nieogrzewanych obiektów, takich jak pergole, loggie czy balkony. Ma on zapewniać ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Przesuwne segmenty szklane świetnie sprawdzają się też we wnętrzach, np. w garderobach.

Nowość – zabudowa przesuwna MB-OpenSlide

Głównym celem, który przyświecał projektantom firmy Aluprof, było stworzenie rozwiązania do pergoli, zapewniającego skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu MB-OpenSlide można korzystać z pergoli nie tylko w piękne słoneczne dni.

Po zamknięciu ścian przeszklonymi segmentami MB-OpenSlide oraz zamknięciu dachu pergola nadal może stanowić funkcjonalną przestrzeń, w której zachowany będzie komfort użytkowników.

MB-OpenSlide - całoszklana zabudowa przesuwna do pergoli, tarasów i loggii.

 

System umożliwia wykonanie estetycznej i nowoczesnej szklanej zabudowy, złożonej z przesuwnych skrzydeł, które mogą być, w zależności od ich liczby i układu, zsuwane na jedną stronę lub symetrycznie na obie strony.

Dużą zaletą produktu jest unikalna geometria szyny zabezpieczającej skrzydło przed wypadnięciem, co gwarantuje wygodne i bezproblemowe użytkowanie zabudowy.

Cechy i zalety systemu MB-OpenSlide:

  • maksymalny wymiar skrzydła 1,2 x 2,8 m;
  • stosowane szyby hartowane o grubości 10 mm lub 12 mm;
  • profile ościeżnicy dolnej z 3, 4 i 5 szynami;
  • możliwość zastosowania zabudowy z liczbą 3 do 5 skrzydeł otwieranych w jedną stronę i chowających się za siebie oraz analogicznych układów z otwieraniem skrzydeł w obu kierunkach;
  • możliwość zastosowania prostego i wygodnego ryglowania skrzydeł;
  • łatwy i szybki montaż oraz prefabrykacja;
  • liczba elementów systemu ograniczona do minimum;
  • brak konieczności wykonywania skomplikowanej obróbki pod odwodnienie szyny dolnej;

 

 

źródło i zdjęcia: Aluprof S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT