Przebudowa poddasza domu w północnej Walli

Okna dachowe Keylite zostały wykorzystane podczas przebudowy domu znajdującego się w miejscowości Merthyr Tydfil w północnej Walli. Zastosowanie okien dachowych Keylite w tej fascynującej przebudowie poddasza zapewniło jasną, nową przestrzeń.

Przebudowa poddasza domu w północnej Walli

Przy 100m2 strychu, właścicielowi nieruchomości zależało na tym, aby w przybudówce nie zabrakło naturalnego światła. Duża przebudowa poddasza, której podjęła się się firma Magic Lofts, obejmowała w pełni niezależną konstrukcję podłogi, z nowymi belkami stalowymi i belkami stropowymi, a także nowe pokrycie i konstrukcję dachu.

Niewiarygodna ilość przestrzeni użytkowej została uzyskana po przebudowie obiektu. Nowe dodatki do nieruchomości to: duża sypialnia, pokój terapeutyczny i pokój rzemieślniczy.

Białe wykończenie okien dachowych Keylite w przestrzeni całego obiektu pomaga stworzyć świeży, nowoczesny wygląd wnętrz, a wybór dużych okien dachowych dostarcza ogromną ilość naturalnego światła w całym budynku.

Łazienka jest wyposażona w okno Polar PVC – idealny do warunków wilgoci, a szkło matowe zapewnia dyskrecję w strefie mycia. Jednym z najważniejszych elementów dobudowy jest piękna klatka schodowa, która ma duży dostęp do naturalnego światła, dzięki dwóm oknom Keylite umieszczonym nad nią.

- Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano mi okna dachowe Keylite, spodobała mi się ich dodatkowa funkcjonalność, a także poczułem, że przedstawicielom i firmie zależy na kliencie. W rezultacie zdecydowałem się na okna dachowe Keylite i nie żałuję swojej decyzji. Gorąco polecam firmę Keylite i ich produkty do przebudowy każdego poddasza. – David Magro, właściciel, Magic Lofts.

Użyte produkty:

1 x Obrotowe okno Keylite Polar PVC – Rozmiar 04, pakiet szybowy HT-FR matowa
2 x Obrotowe okno Keylite Prestige – wykończenie białe, rozmiar 07F, p. szybowy HT
2 x Obrotowe okno Keylite Prestige – wykończenie białe, rozmiar 08F, p. szybowy HT
5 x Zestawów kołnierzy – pokrycie profilowe TRF

 

źródło i zdjęcia: Keylite

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT