Vademecum wentylacji mechanicznej Pro-Vent

Vademecum wentylacji Pro-Vent to dokument, który powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą poznać podstawy dotyczące wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej dla budownictwa jednorodzinnego i zamieszkania zbiorowego.

Vademecum wentylacji mechanicznej Pro-Vent

Szczególnie polecamy lekturę instalatorom, ponieważ zawarto w niej szereg dobrych porad projektowo-wykonawczych oraz przykładów rozwiązań współpracy z kominkiem lub klimatyzacją. W sposób prosty i zrozumiały wytłumaczono dlaczego wentylacja grawitacyjna nie spełnia swojej roli w dobie dzisiejszego budownictwa nastawionego na ograniczanie zużycia energii.

Przykład obliczeniowy pokazuje jak poprawnie i szybko zaprojektować instalację do budynku jednorodzinnego. W dalszej części poświęcono cały rozdział gruntowym wymiennikom ciepła, gdzie znajdują się m. in. informacje dotyczące jakości pracy prawidłowo funkcjonujących GWC. Niniejsze opracowanie powstało bazując na wieloletnim doświadczeniu firmy Pro-Vent, która od początku swojej pracy prowadzi działalność edukacyjną związaną z wentylacją w ogóle. Wierzymy, że lektura będzie źródłem pomocnych informacji i inspiracji dla tych, którym jakość powietrza w budynkach nie jest obojętna.

Kliknij aby przeczytać dokument

źródło i zdjęcie: Pro-Vent Systemy Wentylacyjne


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT