FIBARO na Forum Dobrego Designu w Warszawie

Forum Dobrego Designu to cykliczne spotkanie, które zrzesza polskich przedstawicieli świata architektury i projektowania oraz producentów i dystrybutorów. W V edycji wydarzenia wzięła również udział polska firma FIBARO oferująca rozwiązania smart home.

FIBARO na Forum Dobrego Designu w Warszawie

Forum Dobrego Designu odbyło się po raz piąty w Warszawie, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. W wydarzeniu wzięło udział ponad 900 osób, w tym 40 prelegentów i 150 jurorów konkursu "Dobry Design 2018". W tegorocznej edycji udział wzięło również FIBARO - polski producent rozwiązań smart home.

Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tak ważnym wydarzeniu. FIBARO od początku swojej drogi stawia właśnie na design produktów. Wszystkie urządzenia projektujemy z dbałością o każdy szczegół, aby idealnie wkomponowały się w każde wnętrze, mówił Mikołaj Pertek, Country Manager w FIBARO.

Na stoisku FIBARO, uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z działaniem systemu smart home. To nowoczesna technologia, która zmienia perspektywę, w jakiej do tej pory postrzegaliśmy mieszkania i domy. Jej funkcjonowanie można zobrazować na prostym przykładzie: inteligentny czujnik natężenia światła przekazuje informację do centrali, a ta podejmuje decyzję czy za pomocą elektronicznego sterownika otworzyć lub zamknąć rolety w oknie. System smart home zaspokaja także wiele innych potrzeb domowników. Pozwala on znacznie podnieść komfort życia, ale to także dobre narzędzie do generowania oszczędności (np. poprzez moduły odpowiadające za pomiar prądu i sterowanie ogrzewaniem) oraz sposób na wzmocnienie bezpieczeństwa domu (np. za pomocą czujników otwarcia drzwi i okien).

źródło i zdjęcie: FIBARO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT