Szkolenie online dla instalatorów z zakresu OZE

Szkolenie online dla instalatorów z zakresu systemów fotowoltaicznych już 5 września. Webinarium OZE stanowi rzetelne przygotowanie do egzaminu z systemów fotowoltaicznych w Urzędzie Dozoru Technicznego. 

Szkolenie online dla instalatorów z zakresu OZE

Webinarium to doskonała oferta dla tych osób, które zamierzają się ubiegać o certyfikat instalatora mikro- (do 40 kWe) bądź małej (do 200 kWe) instalacji fotowoltaicznej w Urzędzie Dozoru Technicznego. Odbędzie się ono 5 września (wtorek) w godzinach 18:00-21:00.

Zgłoszenia na Webinarium przyjmowane są do 5 września br. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (25) warto dokonać wcześniejszej rejestracji.

Sam egzamin jest trudny i stosunkowo drogi (ponad 800 zł). Podczas ostatniego egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego w Płocku pozytywny wynik otrzymało jedynie 30 proc. osób przystępujących - dla porównania wśród kursantów ATUM przystępujących do egzaminu zdawalność wynosi 84 proc. (źródło: udt.gov.pl). Dlatego też warto przygotować się solidnie do egzaminu.

Certyfikat Instalatora daje dodatkowe korzyści w postaci większego zaufania wśród obsługiwanych klientów, możliwości korzystania z dodatkowych dopłat, udziału w przetargach i promocji swojej działalności za pośrednictwem strony UDT.

Szkolenie online dla instalatorów z zakresu OZE prowadzone jest w formie transmisji na żywo, mogą więc wziąć w nim udział osoby z dowolnego miejsca, które z powodu obowiązków zawodowych nie mogłyby sobie pozwolić na kilkudniowy wyjazd na drugi koniec Polski. Jest tańsze w porównaniu ze stacjonarnymi szkoleniami (jego koszt wynosi 80 zł), a jego krótka, treściwa forma pozwala zaoszczędzić czas i zdobyć kluczowe informacje niezbędne do właściwego przygotowania się do egzaminu.

Szkolenie poprowadzi dr. inż. Marcin Michalski - praktyk, teoretyk, naukowiec z zakresu energetyki odnawialnej. Od 2014 roku zajmuje się systemami fotowoltaicznymi zarówno w zakresie projektowania, jak i wykonawstwa. Od 2009 r. prowadzi również wykłady oraz szkolenia z zakresu OZE.

Osoby biorące udział w Webinarium otrzymają na koniec przykładowy test egzaminacyjny, bon o wartości 50 zł na szkolenia stacjonarne z zakresu OZE w firmie ATUM oraz certyfikat uczestnictwa (wersja elektroniczna).

Do przystąpienia do egzaminu w UDT niezbędne jest ukończenie szkolenia podstawowego. Kalendarium szkoleń dostępny jest na stronie firmy ATUM. Najbliższe terminy egzaminów w Urzędzie Dozoru Technicznego to 30 sierpnia 2017 r. w Katowicach oraz 7 września 2017 r. w Rzeszowie.

Rejestracja: https://pvwebinarium.evenea.pl
Więcej informacji na stronie http://atum.edu.pl/webinarium/

źródło i zdjęcie: ATUM

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT