PCE MILITARY - przemysłowe wtyczki, gniazda, rozdzielnice i zestawy gniazd

PCE Polska to przedsiębiorstwo o profilu produkcyjno-handlowym, które już od 1994 roku dostarcza Klientom krajowym i zagranicznym najwyższej jakości osprzęt siłowy. Nasza firma należy do międzynarodowej grupy PCE i jest polskim odziałem firmy PC Electric GmbH z siedzibą w Austrii. Od wielu lat rozwijamy się, dążąc do sukcesywnego doskonalenia swoich produktów i usług, aby zapewniać Klientom korzyści trwale kojarzone z marką.

 PCE MILITARY - przemysłowe wtyczki, gniazda, rozdzielnice i zestawy gniazd

Specjalnie do pracy w trudnych warunkach dla służb wojskowych i jednostek ratowniczych, zaprojektowaliśmy serię produktów z naciskiem na wysokie standardy, solidną konstrukcję oraz niezawodność. MILITARY  nowa  seria wtyczek  i  gniazd  siłowych  o  wysokim    stopniu szczelności, wytrzymałości oraz doskonałych właściwościach mechanicznych i ergonomicznych w 100% spełnia wymagania wszelakich aplikacji - zasilając maszyny lub instalacje elektryczne na placach manewrowych, koszarach.

Niezwykle  bogata  i  wciąż  poszerzająca  się  oferta  odpowiada  potrzebom nawet  najbardziej  wymagających  Klientów.  Nasz    zespół  techniczno-konstruktorski czuwa nad stałym doskonaleniem produktów, dzięki czemu  zawsze jesteśmy w stanie dotrzymać kroku i wymogom rynku zarówno w aspekcie technicznym, technologicznym, jak i cenowym.

Cechą wyróżniającą nas spośród producentów branży elektroinstalacyjnej jest nie tylko doskonała jakość wyrobów, ale także bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, co wynika z elastycznego systemu produkcji i świetnie opracowanych metod magazynowania. Duża wydajność i nieskomplikowany sposób przyjmowania oraz realizacji zamówień umożliwiają nam oferowanie przystępnych  cen  za  produkty  spełniające  najwyższe  standardy  jakości.

źródło i zdjęcia: PCE POLSKA


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT