V Kongres PORT PC "Najlepsze praktyki w likwidacji niskiej emisji"

V Jubileuszowy Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła to jedno z najważniejszych wydarzeń dla całej branży pomp ciepła. W tym jubileuszowym dla PORT PC roku Organizatorzy postanowili zmodyfikować dotychczasową formułę wydarzenia, dzieląc je na sekcje tematyczne skierowane do konkretnych grup docelowych. Przewidziany jest panel dedykowany instalatorom i projektantom systemów grzewczych oraz drugi - skierowany do przedstawicieli jednostek terytorialnych i architektów.

V Kongres PORT PC "Najlepsze praktyki w likwidacji niskiej emisji"

Prelegenci przedstawią między innymi aktualną sytuację na rynku pomp ciepła, omówią zmiany w warunkach technicznych budynków, które wkrótce wejdą w życie. Zapoznają też przedstawicieli samorządów z możliwościami dofinansowań do instalacji z pompą ciepła. Tematyka spotkania dotyczyć będzie również istotnego obecnie wyzwania ekologiczno-społecznego w Polsce, czyli likwidacji niskiej emisji zanieczyszczeń powietrza. Instalatorom i projektantom przedstawione zostaną główne założenia nowych, kompleksowych wytycznych doboru pomp ciepła i instalacji z pompami ciepła, które zostaną opublikowane na przełomie 2016/2017 r.

Podczas Kongresu Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła będzie miała miejsce premiera nowych narzędzi PORT PC dla projektantów i instalatorów instalacji z pompami ciepła.

V Kongres PORT PC odbędzie się 20 października w ramach 6 edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej Renexpo 2016 r.

Szczegóły na temat spotkania na stronie: http://portpc.pl/kongres/

źródło i zdjęcie: PORT PC

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT