Oferta szkoleniowa Nexwell dla instalatorów

Bezpłatne szkolenia teoretyczne z zakresu inteligentnych systemów Nexwell i ich możliwości oraz płatne ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem sprzętu i oprogramowania skierowane są do firm instalatorskich zajmujących się instalacjami elektrycznymi, systemami alarmowymi oraz CCTV.

Oferta szkoleniowa Nexwell dla instalatorów

Bezpłatne szkolenia teoretyczne z zakresu inteligentnych systemów Nexwell

Szkolenia skierowane głównie do firm instalatorskich zajmujących się instalacjami elektrycznymi, systemami alarmowymi oraz CCTV. Innowacyjność szkolenia polega na w pełni praktycznym podejściu do zagadnień obejmujących zakresem instalację, konfigurację oraz użytkowanie systemów inteligentnych. Naszym celem jest jak najpełniejsze przełożenie wiedzy teoretycznej na praktyczną, zapewniającą maksymalne i jak najdokładniejsze wykorzystanie naszego systemu.

Szkolenia praktyczne z zakresu inteligentnych systemów Nexwell

Podczas szkolenia z zakresu inteligentnych systemów Nexwell, na którym od podstaw skonfigurowany i przetestowany zostanie kompletny projekt instalacji Nexo specjaliści przekażą wiedzę praktyczną zdobytą podczas realizacja wielu instalacji systemu. Tematy poruszane podczas wykładów są pogłębiane poprzez praktyczne ćwiczenia na stanowisku, przy działającym systemie. Szkolenie trwa dwa dni i przeprowadzane jest w małej, maksymalnie 6-osobowej grupie. Szkolenie jest płatne.

Szczegółowe informacje na temat terminów i programu dostępne są na stronie http://nexwell.eu/szkolenia/.

źródło i zdjęcie: Nexwell

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT