Kampania Galmet "Ciepło z klasą" ogromnym sukcesem

Ogólnopolska Kampania Galmet "Ciepło z klasą" okazała się sukcesem, jakiego nie spodziewali się organizatorzy. Projekt edukacyjny polskiego producenta jest pierwszym, który uzyskał w sieci tak duży rozgłos.

Kampania Galmet "Ciepło z klasą" ogromnym sukcesem

Profesjonalnie przeprowadzona akcja promocyjna zdobyła dla Kampanii aż 105 szkół i 29 722 uczestników z całej Polski. Na stronie www.cieplozklasa.pl szkoły zgłaszano aż 1019 razy. Na szkołę, która jak na razie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu, oddano 9390 z 24 500 zebranych w całej Kampanii głosów.

Reklama akcji pojawiła się na jednym z największych polskich portali internetowych, www.onet.pl, gdzie odnotowała aż 4 miliony wyświetleń. Ponadto informacja została zamieszczona na witrynach: www.wirtualnemedia.pl, www.budujemydom.pl, www.ogrzewanie.info.pl, www.wom.edu.pl i www.onninen.pl.

Wiadomość o Kampanii pojawiła się również na portalach konkursowych, m.in. www.e-konkursy.info, www.aktualnekonkursy.pl, www.konkursy-internetowe.eu oraz na stronach www zgłoszonych szkół. Dużą aktywność odnotowano dla postów kampanijnych oraz dodatkowych akcji konkursowych organizowanych na profilu Galmet na Facebooku.

Źródło i zdjęcia: Galmet


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT