Drawar zaprasza do współpracy!

Drawar Centrum Ciepłej Wody jest głównym przedstawicielem na Polskę norweskiej firmy OSO HOTWATER, producenta podgrzewaczy wody ze stali nierdzewnej i miedzi, elektrycznych oraz do współpracy z kotłami c.o. o poj. 30 - 10.000 l.

Drawar zaprasza do współpracy!

Oso Hotwater od wielu lat należy do wiodących producentów pojemnościowych podgrzewaczy wody w Skandynawii. Jako pionier w produkcji pośrednich i bezpośrednich podgrzewaczy wody, firma jest liderem w rozwoju tych produktów na rynku światowym od ponad 80 lat.

Standardowe produkty OSO dostępne są jako bezpośrednie podgrzewacze elektryczne albo /i/ pośrednie do współpracy z kotłami c.o., panelami słonecznymi, kominkami, pompami ciepła itd.

Produkty OSO używane są w budownictwie domowym jak również przemysłowym. Na rynku dostępny jest duży asortyment podgrzewaczy wody o pojemności 30-10.000l z nierdzewnej stali lub wykładanych miedzią.

Wszystkie urządzenia spełniają wymogi wg normy ISO 9002, a elektryczne połączenia i instalacje zgodne są z CCA /Cenelec Certyfikation Agreement. Każdy podgrzewacz jest testowany do 30 bar co przekracza trzykrotnie maksymalne ciśnienie robocze podgrzewacza. Wszystkie nasze produkty mogą być wykonane na zamówienie aby zaspokoić Państwa potrzeby i standard.

źródło i zdjęcia: Drawar


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT