SPIN Extra 2015 Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN Extra 2015 odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2015 r. Jest to wydarzenie mające na celu tworzenie warunków sprzyjających wymianie kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi. SPIN to dwa dni transferu wiedzy, technologii i rozwiązań.

SPIN Extra 2015 Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych

SPIN Extra 2015 odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2015 w Hotelu Marina Golf Club, zlokalizowanym w samym sercu Warmii i Mazur - Siła k. Olsztyna. Tegoroczna wiosenna edycja to czwarte spotkanie dedykowane dla projektantów instalacji niskoprądowych z obszaru Północnej i Centralnej Polski.

Uczestnicy spotykają się, żeby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do prowadzenia dyskusji oraz wymiany spostrzeżeń na temat możliwości pojawiających się w branży oraz kierunków rozwoju rynku.

Eksperci branżowi oraz przedstawiciele producentów i dystrybutorów podczas prelekcji omówią m.in. przykłady wdrożeń, funkcjonalności proponowanych rozwiązań oraz wyzwania związane z projektowaniem systemów. Wśród pierwszych prelegentów i wystawców SPIN Extra 2015 znajdują się:

  • Złoci Partnerzy: APAINNOVATIVE, Axis Communications, EL-PUK, Hikvision, ProfiCCTV;
  • Srebrni Partnerzy: Ambient-System, ARPOL, Draftel, D-Link, Extron Electronics, GE Industrial Solutions, Miwi-Urmet, Polon-Alfa, TTiTC;
  • Brązowi Partnerzy: Image Recording Solutions z Hitachi, Impakt, Tommex.

Tradycyjnie projektanci odwiedzając strefę wystawienniczą, będą mogli porównać i przetestować produkty. Partnerzy zaprezentują portfolio swoich rozwiązań oraz poprowadzą indywidualne konsultacje z uczestnikami.

SPIN Extra 2015 to kompendium wiedzy na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych oraz miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.spin.lockus.pl.

źródło i zdjęcie: LOCKUS

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT