Platforma edukacyjna VESBOAcademy.com

VESBOAcademy.com to platforma edukacyjna, która pozwala na zdobycie, pogłębianie i wymianę wiedzy z zakresu instalacji sanitarnych.

Platforma edukacyjna VESBOAcademy.com

Integruje środowisko związane z branżą, począwszy od studentów, którzy dopiero poznają tajniki zawodu, przez instalatorów i projektantów, specjalizujących się w tym sektorze, aż po hurtownie, oferujące produkty z artykułami sanitarnymi.

Pozwala na bieżąco korzystać z ofert specjalnych, warsztatów i wyjazdów  szkoleniowych przygotowanych przez VESBO Poland oraz zapoznawać się najnowszymi trendami i rozwiązaniami, dedykowanymi branży instalacji sanitarnych.  Poland oraz zapoznawać się najnowszymi trendami i rozwiązaniami, dedykowanymi branży instalacji

Celem platformy VESBOAcademy.com jest podnoszenie jakości branży instalacji sanitarnych w Polsce. Aby sprostać temu zadaniu, niezbędna jest edukacja na najwyższym poziomie i ciągłe udoskonalania zdobytej wiedzy i umiejętności. Chcemy by VESBOAcademy.com integrowało i inspirowało, pomagało w codziennej pracy i zachęcało do szukania innowacyjnych rozwiązań.

Stawiamy na inwestowanie w młodzież, kształcącą się w szkołach i uczelniach wyższych o profilu technicznym. Doceniamy doświadczonych fachowców, do których kierujemy nasz program lojalnościowy. Pielęgnujemy relacje z hurtowniami poprzez ofertę partnerską, oferującą szereg korzyści dla naszych kontrahentów. Wspólnie dbamy o jak najwyższy poziom usług w branży.

VESBO Poland działa w polskiej branży instalacji sanitarnych od 2012 roku, specjalizując się w produktach z tworzyw sztucznych. Oferuje najwyższej jakości instalacje sanitarne z PP-R, rury wielowarstwowe Al/PERT i OXYPex, a także kształtki skręcane i prasowane oraz instalacje klejone z PVC i CPVC. Celem strategicznym marki VESBO jest najwyższa jakość, zarówno produktów, jak i procesów i procedur.

źródło i zdjęcie: VESBO POLAND


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT