Aerozol do czyszczenia skraplaczy Renewz - teraz za 45 zł.!

Renewz to bardzo silny środek do czyszczenia skraplaczy w układach klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Doskonale usuwa tłuszcze (w tym trudne do usunięcia tłuszcze kuchenne), tlenki, rdzę, osady tytoniowe oraz wiele innych zanieczyszczeń. Teraz dostępny w promocyjnej cenie 49,50 zł.
Aerozol do czyszczenia skraplaczy Renewz - teraz za 45 zł.!

Renewz to bardzo silny preparat do czyszczenia skraplaczy w urządzeniach klimatyzacyjnych i chłodniczych. Doskonale usuwa m.in. tłuste osady (w tym tłuszczy kuchennych), dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania na wymiennikach zainstalowanych w lokalach gastronomicznych (choć oczywiście nie tylko).

Preparat może być stosowany również do czyszczenia elektronicznych filtrów powietrza. Doskonale sprawdza się w usuwaniu osadów tytoniowych.

Renewz jest najsilniejszym spośród preparatów bezkwasowych. Silna, aktywna piana rozpuszcza i obluzowuje zbity tłuszcz, smar, rdzę, tlenki oraz inne zanieczyszczenia.  Wypycha je spomiędzy lameli, dzięki czemu cały brud wystarczy jedynie spłukać wodą. W pięć minut lamele wymienników stają się całkowicie czyste, jasne i lśniące, a przy tym całkowicie oczyszczone z warstwy izolującej cieplnie - co pozytywnie wpływa na wydajność urządzeń, bezawaryjność ich pracy, pobór energii oraz żywotność.

Preparat nie działa szkodliwie na aluminium, miedź ani na stal nierdzewną. Dzięki zawartemu w składzie inhibitorowi, zapobiega korozji czyszczonych elementów. Posiada atest PZH.

Opakowanie: aerozol 410 g (Renewz dostępny jest również w postaci koncentratu)

Producent: Rectorseal (USA)


CENA PROMOCYJNA: 49,50 ZŁ.


Cena netto, loco Wrocław lub dowolny oddział Wigmors. Renewz jest środkiem przeznaczonym wyłącznie do użytku profesjonalnego (zakup możliwy wyłącznie przez podmioty posiadające REGON).

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT