Punktuj z Pipelife! - akcja promocyjna trwa

Zobacz jakie to proste! Wystarczy, że prześledzisz cztery etapy tej drogi, a na jej końcu czekają na Ciebie nagrody.  Programem promocyjnej sprzedaży objęty jest asortyment firmy PipeLife zawarty w cenniku. Aktualna lista produktów objętych programem promocyjnej sprzedaży wraz z liczbą punktów przysługujących za ich zakup, dostępna jest na stronie internetowej www.pipelife.pl oraz wpunktach sprzezedaży.

Punktuj z Pipelife! - akcja promocyjna trwa

1. Przed zakupami wypełnij Formularz zgłoszeniowy.

Jeśli nie masz jeszcze (lub nie pamiętasz) Numeru Nabywcy - zgłoś to sprzedawcy przed zakupem. W razie konieczności poproś o pomoc w wypełnieniu Formularza zgłoszeniowego.

2. Rób zakupy w Pipelife i zbieraj punkty.

Akcja promocyjna prowadzona jest na obszarze całej Polski. Punkty naliczane uczestnikowi za dokonane zakupy w ramach programu promocyjnej sprzedaży muszą być wykorzystane przez uczestnika do 15 lutego 2015 roku, po tym terminie zostają automatycznie unieważnione i nie uprawniają do odbioru nagród w programie promocyjnej sprzedaży. Tutaj masz Adresy Punktów Sprzedaży.

Przy następnych zakupach będą naliczane kolejne punkty - o liczbie zgromadzonych punktów będziesz powiadamiany e-mailem.

3. Wybierz nagrody.

Skorzystaj z Katalogu nagród a następnie dokonaj Zgłoszenia Odbioru Nagrody.

4. Odbierz nagrody.

Dostarczymy je pod wskazany adres.

źródło i zdjęcia: Pipelife

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT