XXII Targi WOD-KAN już niebawem!

W dniach 20-22 maja 2014 r. zapraszamy do Bydgoszczy na XXII Targi WOD-KAN - największą w Polsce wystawę przeznaczoną dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Na powierzchni 13 000 m2 zaprezentuje się ponad 360 firm nie tylko z kraju, ale także z całej Europy. Wstęp na Targi jest bezpłatny!

XXII Targi WOD-KAN już niebawem!

Targi WOD-KAN od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Zarówno liczba producentów prezentujących swoje produkty, jak i powierzchnia wystawowa zwiększały się każdego roku. W 2014 r. w ekspozycji weźmie udział niemal 400 Wystawców. To dlatego, że te Targi są nie tylko miejscem prezentowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, technologicznych, urządzeń, usług, ale są także platformą wymiany doświadczeń, poglądów, twórczych dyskusji. To również dlatego, że branża wodociągowo-kanalizacyjna - jeden z największych inwestorów w Polsce - potrzebuje ciągle nowych i doskonalszych produktów, a w Bydgoszczy można je obejrzeć, dotykać, sprawdzać jak działają.

Targi WOD-KAN adresowane są do wysokiej klasy specjalistów - Wystawców i osób zainteresowanych prezentowanymi nowościami. To w tej chwili niewątpliwie największa w kraju i jedna z większych w Europie imprez wystawienniczych branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Szczegóły dostępne są na stronie www.targi-wod-kan.pl.

źródło i zdjęcie: Targi WOD-KAN

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT