Preparat Renewz 3,8l ze spryskiwaczem o poj. 2l za 207 zł.

Zestaw promocyjny złożony z 1 butli 3,8l preparatu Renewz - koncentratu do czyszczenia skraplaczy lamelowych oraz profesjonalnego spryskiwacza Marolex o poj. 2l.
Preparat Renewz 3,8l ze spryskiwaczem o poj. 2l za 207 zł.

Zestaw promocyjny złożony z 1 butli koncentratu Renewz (3,8 l) oraz spryskiwacza o pojemności 2 l.

RENEWZ (produkcji Rectorseal) to bezkwasowy, pianowy środek do czyszczenia skraplaczy i elektronicznych filtrów powietrza. Rozjaśnia ściemniałe powierzchnie.

Odznacza się silnym działaniem, doskonale usuwa trudno zmywalne osady tłuszczów kuchennych z wymienników ciepła oraz osady tytoniowe z filtrów powietrza. Idealny dla gastronomii. Aktywna piana skutecznie wypłukuje brud z przestrzeni międzyżebrowych. Renewz zabezpiecza przed korozją, szybko czyści, rozjaśnia i nabłyszcza metalowe powierzchnie. Nie uszkadza aluminium, miedzi, stali ani tworzyw sztucznych. Posiada atest PZH.

Koncentrat, pozwalający uzyskać do 38 l gotowego do użycia preparatu.
Producent: Rectorseal (USA).


Spryskiwacz Marolex o poj. 2l stanowi doskonałą pomoc przy pracy z produktami Rectorseal (i nie tylko). Dzięki uszczelnieniom vitonowym jest całkowicie odporna na agresywne środki chemiczne. Posiada zawór bezpieczeństwa chroniący zbiornik i użytkownika. W zestawie znajdują się 2 dysze o różnych wydajnościach: MR1,5 i MR1,0, posiadające możliwość regulacji kąta strumienia / wydatku cieczy. Posiada skalę w litrach i galonach US, wytrzymuje ciśnienie: 0,4 MPa.


Więcej o promocji na stronie internetowej www.czystyuklad.pl.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT