4 butle Renewz z hydronetką 5l za 727 zł.

Promocja obejmuje 4 butle koncentratu Renewz - preparatu do czyszczenia skraplaczy w urządzeniach klimatyzacyjnych i chłodniczych, oraz hydronetkę o poj. 5l z teleskopową lancą.
4 butle Renewz z hydronetką 5l za 727 zł.

Zestaw promocyjny złożony z 4 opakowań koncentratu Renewz (4 x 3,8 l) oraz hydronetki o pojemności 5 l.

RENEWZ (produkcji Rectorseal) to bezkwasowy, pianowy środek do czyszczenia skraplaczy i elektronicznych filtrów powietrza. Rozjaśnia ściemniałe powierzchnie.

Odznacza się silnym działaniem, doskonale usuwa trudno zmywalne osady tłuszczów kuchennych z wymienników ciepła oraz osady tytoniowe z filtrów powietrza. Idealny dla gastronomii. Aktywna piana skutecznie wypłukuje brud z przestrzeni międzyżebrowych. Renewz zabezpiecza przed korozją, szybko czyści, rozjaśnia i nabłyszcza metalowe powierzchnie. Nie uszkadza aluminium, miedzi, stali ani tworzyw sztucznych. Posiada atest PZH.

Koncentrat, pozwalający uzyskać do 38 l gotowego do użycia preparatu.
Producent: Rectorseal (USA).

Więcej informacji o preparacie Renewz w ofercie produktu oraz na stronie internetowej www.czystyuklad.pl.


HYDRONETKA stanowi doskonałą pomoc przy pracy z preparatami Rectorseal (i nie tylko). Wyposażona została w teleskopową lancę, wysuwaną do długości 135 cm., zakończoną obrotową końcówką rozpylającą. Zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających pracach wykonywanych w przemyśle, w serwisach, warsztatach, myjniach samochodowych itd. Jest odporna na wszelkiego rodzaju chemikalia oraz silne detergenty używane w przemyśle.
Kwasoodporna lanca, uszczelnienia vitonowe (całkowicie obojętne w reakcji z agresywnymi środkami chemicznymi) oraz bardzo wytrzymały zbiornik wysokociśnieniowy gwarantują, że urządzenie wytrzyma najcięższe zadania, a użytkownik będzie w pełni bezpieczny. Dodatkowymi zaletami jest wzmocniona pompa oraz zastosowany system przeciwpyłowy. Posiada pojemność roboczą 5 l. Producent: Marolex.


Zapraszamy do zakupów w oddziałach Wigmors oraz na www.czystyuklad.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT