Centrala MISTRAL 1100 EC w promocji tańsza o 800 zł

Promocja firmy Pro-Vent jest skierowana do Instalatorów i Inwestorów szukających ekonomicznej centrali do wentylacji obiektów (domów, biur, zakładów itp.) o wydajności znamionowej do 1100 m3/h.

Centrala MISTRAL 1100 EC w promocji tańsza o 800 zł

Centrala MISTRAL 1100 EC zaopatrzona jest w krzyżowy wymiennik ciepła o dużej powierzchni wymiany i sprawności do 77%. Zastosowane wentylatory RediCal EC zapewniają bardzo ekonomiczną pracę urządzenia (niskie zużycie energii) przy zapewnieniu sporego sprężu.

Dodatkowo wentylatory RadiCal są wyjątkowo ciche, co przekłada się na komfortową pracę całej centrali do wentylacji obiektów. Ponadto umożliwiają niezależną, płynną regulację wydajności nawiewu i wywiewu. Dostępne procesorowe sterowniki central pozwalają na swobodne zaprogramowanie ich pracy zależnie od wymagań inwestora

Więcej informacji technicznych w opisie central na stronie http://www.pro-vent.pl/mistral-1100Ec,0.html

Centrala MISTRAL 1100 EC w promocji tańsza o 800 zł! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Warunki promocji:

  • Rabat zostanie automatycznie przyznany dla wszystkich zamówień złożonych od dnia 15.12.2013 do 28.02.2014.
  • Istotne zmiany w realizowanym zamówieniu rozumie się jako złożenie nowego zamówienia z wszelkimi wynikającymi z tego konsekwencjami.
  • Warunkiem przyznania rabatu jest odebranie zamówionej centrali maksymalnie w ciągu 14 dni od wyznaczonego terminu realizacji, jednak nie później niż do 15.03.2013 i terminowej wpłaty należności.
  • Za datę zapłaty, uznaje się dzień wpłynięcia środków na konto firmy PRO-VENT.
  • W przypadku przekroczenia terminu płatności kwota faktury zostanie automatycznie skorygowana o uprzednio przydzielony rabat.


źródło i zdjęcie: Pro-Vent Systemy Wentylacyjne

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT