XVII Międzynarodowa Konferencja Energetyczna Europower

W dniach 22-23 maja 2013 r. w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja EUROPOWER - miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń autorytetów polskiego i europejskiego sektora energetycznego, przedstawicieli Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Parlamentu RP oraz najważniejszych osób ze świata nauki i biznesu.

XVII Międzynarodowa Konferencja Energetyczna Europower

EuroPower to także tradycyjne miejsce spotkań prezesów, członków zarządów, koncernów, grup energetycznych i paliwowych z Polski i Europy, elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw sieciowych, jak również firm świadczących usługi dla podmiotów branży energetycznej.

Ubiegłe lata pokazały, że Konferencja stała się niezmiernie efektywną platformą dialogu dotyczącego rozwoju rynku na różnych płaszczyznach. W ramach wydarzenia jego uczestnicy dyskutują o najistotniejszych zmianach zachodzących na rynku, analizują nowe trendy oraz wspólnie poszukują modeli biznesowych, pozwalających realizować przyjęte strategie.

Zakres tematyczny konferencji EuroPower współtworzony jest przez Radę Programową i Ekspercką wydarzenia, w skład której wchodzą prezesi, dyrektorzy oraz eksperci reprezentujący kluczowe firmy i instytucje sektora.

Nad zakresem merytorycznym XVII edycji konferencji czuwać będzie Rada Programowa, pod przewodnictwem dr Mariusza Swory.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie organizatora.

źródło: EuroPower

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT