Aalberts stawia na rozwój. Otwarcie centrum logistycznego w Lesznie

Aalberts hydronic flow control otworzyło nowe Centrum Logistyczne, z którego wysyłane będą produkty marek Flamco, Comap oraz Sentinel do klientów w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w krajach bałtyckich, na Ukrainie oraz Bałkanach.

Aalberts stawia na rozwój. Otwarcie centrum logistycznego w Lesznie

Aalberts Hydronic Flow Control w Polsce stale rozwija swoją działalność. W zeszłym roku połączono spółki Flamco Meibes i Comap Polska, tworząc jedną organizację, która dostarcza kompleksowe rozwiązania do instalacji ogrzewania i wody użytkowej na rynki Europy Środkowo-Wschodniej oraz Bałkanów.

Portfolio produktów znanych marek Flamco i Comap nieustannie się poszerza i udoskonala, aby spełniać wymogi zrównoważonego rozwoju i przyczyniać się do większych oszczędności dla inwestorów budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych i komercyjnych.

Aalberts Hydronic Flow Control dystrybuuje również produkty marki Sentinel, przeznaczone do czyszczenia i konserwacji instalacji grzewczych.

Nowe centrum logistyczne w Lesznie

Na początku czerwca otwarto nowe Centrum Logistyczne firmy w Lesznie. Uroczystość inauguracyjną uświetnili członkowie zarządu Aalberts Hydronic Flow Control: Maarten van de Veen, Przemysław Klabiński, Koert Munnik oraz dyrektor operacyjny Rogier van de Bunte.

Oddajemy do użytku nie tylko magazyn, ale Centrum Logistyczne, skąd obsługiwane będą zamówienia z całej Europy Środkowo-Wschodniej. To stąd wysyłać będziemy towar do naszych klientów w Polsce, Czechach, Słowacji na Węgrzech, na Bałkanach, także w Ukrainie. Otwarcie tego obiektu pozwoli nam także rozwinąć produkcję w głównej siedzibie firmy, a więc na Gronowie – podkreślił Przemysław Klabiński, Prezes Zarządu Aalberts hydronic flow control w Polsce.

Centrum Logistyczne to magazyn o powierzchni ponad 5200 metrów kwadratowych, wyposażony w siedem ramp z dokami dla naczep ciągników siodłowych.

Magazyn pomieści ponad 5000 palet, z czego 4600 na dziesięciometrowej wysokości regałach i 500 na podłodze.

Nowy obiekt w Lesznie to ogromny krok w rozwoju całej firmy, która działa w 14 lokalizacjach w kilku europejskich krajach oraz w Stanach Zjednoczonych.


Źródło i zdjęcia: Comap

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT