Ekologiczna pompa ciepła nowej generacji Airmax³ od Galmet

Airmax³ to pompa ciepła trzeciej generacji do centralnego ogrzewania. Jest to najbardziej ekologiczna pompa w historii firmy Galmet - synonim wydajności i komfortu.

Ekologiczna pompa ciepła nowej generacji Airmax³ od Galmet

Airmax³ produkcji Galmet to najnowsza generacja powietrznych pomp ciepła do nowych i modernizowanych budynków. Nowy Airmax³ łączy zaawansowaną technologię i wyjątkową wydajność z ponadczasowym designem i klasyczną formą. To najbardziej ekologiczna w historii pompa ciepła do c.o. Galmet.

Już podczas pierwszej prezentacji w Polsce została nagrodzona Medalem Targów ENEX 2022, Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich INSTALACJE 2022 oraz wyróżnieniem TOPBUILDER 2022. To wyjątkowo udana premiera Galmet.

Airmax trzeciej generacji to ekologia, wydajność i komfort na niespotykanym dotąd poziomie, zarówno w zakresie ogrzewania, jak i chłodzenia budynku. To nowy bezpieczny czynnik chłodniczy.

To przede wszystkim najnowocześniejsze sprężarki spiralne sterowane inwerterowo, z wysoką sprawnością i dużą równomiernością pracy, zapewniające optymalne dopasowanie mocy pompy ciepła do zapotrzebowania każdego budynku.

Wyjątkowe parametry i jakość nowej pompy ciepła Galmet potwierdza certyfikat wydany przez akredytowane laboratorium - to wyjątek wśród polskich producentów pomp ciepła.

Powietrzna pompa ciepła Airmax³ jest najlepszym dowodem na to, że doskonałe technologicznie, trwałe i oszczędne urządzenia renomowanej marki mogą być źródłem „zielonej” i taniej energii w naszych domach.

Źródło i zdjęcie: Galmet

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT