MEET - system do integracji urządzeń kontroli dostępu

System MEET opracowany przez FERMAX oparty jest na wydajnej, elastycznej infrastrukturze P2P, którą można dostosować do własnych potrzeb. Urządzenia w systemie MEET nie korzystają z zewnętrznych serwerów, co nie zakłóci ich dostępności.

MEET - system do integracji urządzeń kontroli dostępu

Najważniejsze zalety systemu MEET

  • Wykorzystywanie nowoczesnego protokołu - MEET to system oparty o wysoko wydajny protokół P2P SIP. Prosty w instalacji i utrzymaniu. Elastyczny adres IP systemu MEET ułatwia zarządzanie siecią. Struktura komunikacji o zdecentralizowanej architekturze pozwala na niezależne działanie poszczególnych terminali bez konieczności użycia centralnego serwera.
  • Łatwość obsługi - Prosty, intuicyjny, łatwy w obsłudze. System MEET wykorzystuje uniwersalne ikonki przedstawiające poszczególne funkcje dostępne dla wszystkich.
  • Kompleksowość i kompletność - Meet umożliwia komunikację z gośćmi i zapewnia im bezpieczne wejście do mieszkania. Scentralizowana infrastruktura alarmowa gwarantuje bezpieczeństwo przed wejściem intruzów i nieoczekiwanych gości 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Kompletna funkcja kontroli wind pozwala na sprawdzenie** statusu windy – już nie musisz się martwić, że kolejny raz przegapisz windę.
Prezentacja systemu MEET

Urządzenia komunikują się ze sobą bezpośrednio, dzięki czemu MEET nie wymaga użycia jednostek centralnych ani serwerów które mogłyby zakłócić dostępność systemu w przypadku wystąpienia nieprzewidzianego błędu. MEET pozwala monterowi na swobodne określenie zakresu adresacji IP zgodnie z potrzebami projektowymi, dzięki czemu proces sterowania siecią staje się łatwiejszy.

MEET oferuje jakość obrazu w HD i cyfrowy dźwięk zapewniający wysokiej jakości komunikację. System składa się z paneli cyfrowych, paneli jednoprzyciskowych, monitorów dotykowych, centrali portierskiej oraz szeregu akcesoriów. Aby zagwarantować bezpieczeństwo budynku, MEET oferuje bezpieczny system, który pozwala na integrację mechanizmów kontroli dostępu, telewizji przemysłowej oraz funkcji alarmowych.

źródło i zdjęcie: Fermax

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT