Zostań instalatorem smart home FIBARO i rozwijaj swój biznes

W maju ruszył program dla certyfikowanych instalatorów inteligentnego domu - EKIPA FIBARO. Instalatorzy za zakupy urządzeń FIBARO otrzymują premię pieniężną. Możliwość udziału w atrakcyjnych programach motywacyjnych organizowanych przez producenta rozwiązań smart home to tylko początek korzyści, jakie niesie ze sobą bycie certyfikowanym instalatorem systemu inteligentnego domu FIBARO.

Zostań instalatorem smart home FIBARO i rozwijaj swój biznes

Niech Twój biznes stanie się smart

Zainteresowanie systemami smart home wciąż rośnie, 93% badanych zna rozwiązania inteligentnego domu, a 46,6% jest zainteresowanych instalacją smart home. FIBARO jest najczęściej rozważanym dostawcą systemu i urządzeń z zakresu automatyki domowej.

Jeśli jesteś instalatorem spokrewnionej branży, takiej jak instalacja bram, systemów alarmowych, CCTV, klimatyzacji i wentylacji czy innych – to szansa na rozwój Twojego biznesu. Skorzystaj z aktualnego trendu, zaproponuj swoim klientom rozwiązania smart home.

Instaluję system FIBARO od wielu lat. Sam nieustannie rozbudowuję FIBARO we własnym domu i w firmie, dlatego z pełnym przekonaniem polecam go zawsze moim Klientom. Dlaczego? Nigdy mnie nie zawiódł, a jego możliwości nigdy się nie kończą! - mówi Mariusz Chrzanowski, Certyfikowany Instalator FIBARO

Modułowość systemu FIBARO pozwala rozbudować system w dowolnym momencie co oznacza, że klient może zacząć od jednego z wielu obszarów automatyzacji: ogrzewania, oświetlenia, sterowania bramami i roletami czy urządzeniami elektrycznymi.

Inteligentny dom FIBARO to m.in. monitoring otwarcia drzwi, okien, temperatury, zarządzanie multimediami, systemami HVAC, ochrona przed pożarem, zalaniem, włamaniami i czadem.

Co wyróżnia system FIBARO? fot. FIBARO

 

System FIBARO współpracuje z urządzeniami innych producentów, między innymi: Nice, Sonos, Satel, Philips Hue, Dahua, Gerda czy asystenci głosowi Amazon Alexa i Google Home. Korzyści płynące z posiadania tego systemu doceniają klienci na całym świecie, a osoby, które stały się partnerami FIBARO rozbudowując swoją ofertę usług idealnie odpowiadają na zapytania płynące z rynku.

Inteligentny dom FIBARO odpowiada na potrzeby klientów oferując wysokiej jakości urządzenia produkowane w Polsce dostarczając kompleksowe rozwiązania smart home. FIBARO to przyjazne i łatwe w obsłudze rozwiązania zapewniające komfort, wygodę i spokój.

Instalatorzy współpracujący z marką doceniają także intuicyjny interfejs, który z łatwością przeprowadza instalatora przez cały proces konfiguracji sytemu smart home u użytkownika.

Co wyróżnia system FIBARO? fot. FIBARO

Rozwijaj swoje umiejętności z FIBARO

Każdemu instalatorowi - FIBARO oferuje udział w profesjonalnym szkoleniu produktowo – technicznym.

Po zakończonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje dostęp do platformy wiedzy FIBARO Academy, do aplikacji dla instalatorów - FIBARO Installer App - jedynej aplikacji dla profesjonalistów pozwalającej na zdalne i kompleksowe zarządzanie systemem FIBARO. Dodatkowo instalator otrzymuje wsparcie techniczne podczas swoich pierwszych instalacji. Ma też możliwość jednorazowego zakupu systemu FIBARO w specjalnej cenie.

Rozwijaj swój biznes z FIBARO

Dodatkową korzyścią współpracy z FIBARO jest możliwość uzyskania premii za każde zakupy produktów w programie EKIPA FIBARO - tu każdy wygrywa! Weź udział w szkoleniu, dołącz do EKIPY FIBARO i instaluj korzyści.

Wahasz się czy zapisać się na szkolenie, chciałbyś poznać produkt w praktyce? Mamy dla Ciebie dobrą alternatywę - nowe rozwiązanie dla instalatorów zastanawiających się nad podjęciem współpracy z FIBARO.

Chcesz poznać więcej szczegółów, masz pytania dotyczące szkoleń?

źródło i zdjęcia: FIBARO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE