IVR-10 S/T - inteligentny sterownik do pomp

IVR-10 S/T to inteligentny sterownik pompy, który kontroluje i zabezpiecza pompy jedno i trójfazowe o mocy od 1,1 KW do 2,2 KW (od 1,5 HP do 2,5 HP). Utrzymuje stałe, zadane ciśnienie wody poprzez zmianę prędkości obrotowej silnika pompy.

IVR-10 S/T - inteligentny sterownik do pomp

Czym wyróżnia się sterownik IVR-10 S/T?

Jego ważną cechą, która odróżnia go od popularnych urządzeń kontrolnych typu on/off jest:

 1. Wydajność energetyczna. W porównaniu z tradycyjnym sposobem zaopatrzenia w wodę, system zaopatrzenia w wodę o stałym ciśnieniu z przetwornicą częstotliwości oszczędza energię 30%-60%.
 2. Prosta obsługa: łatwa obsługa, wszystkie funkcje mogą być zakończone przez naciśnięcia przycisku, nie ma potrzeby zatrudniania specjalistów do programowania.
 3. Niezawodność na długie lata współpracujących pomp: średni moment obrotowy i ścieranie na wale zmniejsza się ze względu na spadek średniej prędkości obrotowej, co zapewnia dłuższą żywotność pompy.
 4. Ze względu na wbudowaną funkcję soft startu i zatrzymania urządzenie pozwala zlikwidować uderzenie hydrauliczne, (efekt uderzenia hydraulicznego oznacza nagły wzrost ciśnienia towarzyszący szybkiemu zatrzymaniu lub rozpoczęciu przepływu cieczy).
 5. Kompleksowa ochrona: system posiada najbardziej wszechstronną technologię zabezpieczeń nadprądowych, przepięciowych, podnapięciowych, zwarciowych, zablokowania wirników, możliwość zabezpieczenia pompy przed suchobiegiem bez konieczności instalacji sond/czujników w studni.
 6. Możliwość łączenia sterowników w grupy pompowe, do 6 pomp. Sterowanie grupą odbywa się z poziomu jednego wybranego przez użytkownika jako główny sterownika, a pozostałe dostosowują pracę do wymagań systemu. Programowanie zestawu jest niezmiernie proste i nie wymaga współpracy programisty.
Prezentacja sterownika IVR-10 na materiale filmowym

Zastosowanie sterownika IVR-10 S/T

Model IVR-10S/T jest przydatny we wszystkich przypadkach, kiedy jest potrzeba trzymania stałego ciśnienia wody w instalacji oraz kontrola i ochrona pojedynczej pompy zarządzającej automatycznym włączaniem i wyłączaniem przez różne instalacje
elektryczne.

Przewidywane typowe użycie:

 • domy/mieszkania/domki wakacyjne,
 • gospodarstwa rolne,
 • zaopatrywanie w wodę ze studni,
 • nawadnianie szklarni, ogrodów, pól,
 • zbieranie i wykorzystywanie deszczówki, 
 • urządzenia przemysłowe.

źródło i zdjęcia: Dambat

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE