Brak zachorowań na COVID-19 w spółce REHAU Polska

Spółka REHAU Polska wdrożyła restrykcyjne przepisy dotyczące bezpieczeństwa poruszania się i higieny na terenie wszystkich lokalizacji, po to by maksymalnie ograniczyć możliwość zachorowań na COVID-19.

Brak zachorowań na COVID-19 w spółce REHAU Polska

Zero zachorowań w spółce REHAU Polska

Wszyscy nasi pracownicy są zdrowi, a to dla nas najważniejszekomentuje Lokalny Zespół Zarządzania Kryzysowego.

Pracownicy biurowi w Baranowie i Gliwicach do końca maja pracują zdalnie, podobnie jak część osób w Śremie. Z uwagi na charakter pracy w zakładzie, działania produkcji odbywają się w normalnym trybie, jednak to właśnie w tym miejscu ze względu na dużą ilość zatrudnionych skupiamy maksimum działań.

Rozdysponowaliśmy ponad 2 300 maseczek ochronnych, zakupiliśmy ponad tysiąc litrów płynów dezynfekujących, regularnie mierzymy wysokość temperatury naszym pracownikom. Te i szereg innych działań pozwalają nam zabezpieczyć proces produkcyjny oraz realizować zamówienia oraz transport do naszych Klientów. Nasza spółka przygotowuje się do powrotu do „nowej” normalności.

Środki ochronne wprowadzone w zakładach REHAU Polska
Środki ochronne wprowadzone w zakładach REHAU Polska.

Od czerwca nasi pracownicy, którzy będą chcieli będą mogli wrócić do biur. Każdy pracownik otrzyma zestaw startowy, w tym maseczki czy żele dezynfekujące. Obecnie trwa kampania informacyjna, w której pracownicy dowiedzą się jak wyglądają obecne zasady bezpieczeństwa czy przemieszczania się po biurze – komentuje zarząd.

Źródło i zdjęcia: REHAU

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE