Jak zapewnić czyste powietrze w budynku?

Wiosna sprzyja alergiom. Do organizmu, drogą wziewną dostają się alergeny, podrażniając wrażliwą śluzówkę. Jak zabezpieczyć się przed ich wpływem w domu?

Jak zapewnić czyste powietrze w budynku?

Czyste powietrze w Twoim domu

W wyniku infiltracji w sezonie grzewczym, zawsze następuje przedostawanie się zanieczyszczeń do wnętrza budynku. Gdy na zewnątrz wyczuwalne jest duże zanieczyszczenie powietrza, wewnątrz budynku jego stan również staje się niezadowalający.

Aby zapewnić skuteczną ochronę antyalergiczną i antysmogową w budynku, warto zainwestować w centralę MISTRAL z manipulatorem RC7. Urządzenie ma funkcję tzw. TARCZY ANTYSMOGOWEJ, która pomaga zatrzymać wszelkie zanieczyszczenia (np. pył, alergeny) na zewnątrz i nie dopuścić do przedostania się do środka budynku.

Funkcję tę uruchamia się ręcznie i sygnalizuje się na manipulatorze. Dzięki tarczy antysmogowej można utrzymać czyste i świeże powietrze (bez smogu, alergenów) w całym budynku, gdzie działa wentylacja mechaniczna. Wystarczy jeden filtr antysmogowy, w przeciwieństwie do filtrów stacjonarnych, gdzie trzeba by mieć w prawie każdym pomieszczeniu oczyszczacz.

Powietrze oprócz tego, że jest oczyszczone z zanieczyszczeń jest również świeże, bo nawiewane jest z zewnątrz (w przeciwieństwie do pracy na powietrzu obiegowym, gdzie jest ono jedynie wprawiane w ruch, jednak nie wymieniane na nowe).

Źródło i zdjęcia: Pro-Vent

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT