Ogrzewacz do pomp ciepła Complete, w stałej ofercie Galmet!

Od 10 lat, na specjalnie zamówienie można było nabyć ogrzewacz do pompy ciepłą Complete. Od teraz jest dostępny dla wszystkich klientów, w stałej ofercie sklepu Galmet.

Ogrzewacz do pomp ciepła Complete, w stałej ofercie Galmet!

Praktyczny ogrzewacz - Complete

Zbiornik kombinowany Complete to synteza najlepszych cech ogrzewaczy Galmet. Rozwiązanie to łączy w sobie wymiennik c.w.u. oraz bufor c.o. Doskonale sprawdzi się w budynkach z powietrznymi pompami ciepła.

Ogrzewacz Complete to rozwiązanie typu „dwa w jednym”. Zgrabna i elastyczna obudowa łączy dwa osobne zbiorniki - emaliowany zbiornik ciepłej wody użytkowej typ 250 l oraz bufor do instalacji centralnego ogrzewania 135 l.

Dzięki kompaktowej budowie instalatorzy mogą w porosty i wygodny sposób podłączyć i ustawić zbiornik, który da mieszkańcom wyjątkowy komfort użytkowania.

Oba zbiorniki, mimo jednej obudowy, pracują całkowicie niezależnie i zasilają dwa układy: podgrzewania wody użytkowej oraz ogrzewania/chłodzenia budynku.

W górnej części zbiornika Complete zamontowany jest wymiennik c.w.u., który gwarantuje optymalne wykorzystanie mocy pompy ciepła i szybkie przygotowanie ciepłej wody.

Nagrzew c.w.u. charakteryzuje się wyjątkowo dobrymi parametrami, a to za sprawą zastosowania dedykowanej do niego wężownicy o powierzchni nawet 3 metrów kwadratowych.

Doskonałym duetem będzie podwójny zbiornik Complete i powietrzna pompa ciepła np. Airmax2. Wymiennik ciepłej wody użytkowej Complete 250/135 ma pojemność idealnie odpowiadającą możliwościom pomp ciepła o mocy ok. 6-10kW.

Dzięki swojej unikatowej, energooszczędnej konstrukcji zbiornik pozwoli zmniejszyć opłaty za ogrzewanie i utrzyma stałą temperaturę wody w obu niezależnych obiegach zasilanych pompą ciepła.

Źródło i zdjęcia: Galmet

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE