Optymalizacja kosztów zużycia energii, dzięki Danfoss Coolselector 2!

Specjalistyczny program Danfoss Coolselector® 2, stworzony jest z myślą o inżynierach, konsultantach i projektantach układów z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Optymalizacja kosztów zużycia energii, dzięki Danfoss Coolselector 2!

Danfoss Coolselector®, czyli ułatwienie dla profesjonalistów!

Dzięki programowi Coolselector® 2 łatwo zoptymalizować zużycie energii i zwiększyć wydajność układu HVACR. Umożliwia on wykonywanie obiektywnych obliczeń w oparciu o panujące warunki pracy, takie jak wydajność chłodnicza, czynnik chłodniczy oraz temperatura parowania i skraplania.

Pozwala to z kolei dobrać najlepsze komponenty do danego projektu. Coolselector® 2 pozwala usprawnić wszystkie te procesy, tak aby zamiast myśleć o drobiazgach, można było się skupić na wykorzystaniu swojej specjalistycznej wiedzy.

Program ten może nawet wykonywać obliczenia dla wielu elementów jednocześnie. Funkcja „równoczesnego łączenia komponentów” to potężne narzędzie obliczeniowe umożliwiające łączenie zaworów i elementów rurociągu.

Coolselector® 2 może również podpowiadać, jak najlepiej zgrupować elementy firmy Danfoss do zastosowań komercyjnych i przemysłowych, takich jak komory chłodnicze czy zespoły zaworów parownika. Coolselector® 2 dostępny jest jako odrębny program lub z poziomu przeglądarki internetowej, co umożliwia korzystanie z niego na urządzeniach mobilnych.

Źródło i zdjęcia: Wigmors

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT