Wigmors oferuje presostaty Danfoss KP/KPI w niższych cenach

Urządzenia wszystkim dobrze znane, obecnie w nowej odsłonie. Najbardziej popularne presostaty na polskim rynku doczekały się prawdziwego „face liftingu” w odniesieniu do wyglądu, ale również samej konstrukcji.

Wigmors oferuje presostaty Danfoss KP/KPI w niższych cenach

Danfoss zaprezentował urządzenia w prawdziwie szczelnej obudowie, z wytrzymałego tworzywa, która została uzupełniona przez metalową (niklowaną) dławnicę kablową. W efekcie mamy solidną i kompaktową konstrukcję, umożliwiającą pracę również w trudnych warunkach.

W celu wydłużenia żywotności mieszka zastosowano dodatkową obróbkę cieplną, prowadzącą do uplastycznienia ziaren stopu – ma to istotny wpływ na jego odporność przy nastawach niskich ciśnień.

Coraz częstsze stosowanie w instalacjach przemysłowych wody zdemineralizowanej, cechującej się zdecydowanie większą agresywnością, wymusza stosowanie do jej kontroli bardziej odpornych urządzeń. Stąd propozycja wersji wyposażonych w elementy mające kontakt z medium, w tym przyłącze i mieszek, w pełni wykonanych ze stali nierdzewnej AISI 316.

Dodatkowo przyznany przez Państwowy Zakład Higieny atest dopuszczający te presostaty do stosowania na instalacjach z wodą pitną sprawia, że seria produkowanych w Polsce presostatów KP i KPI to najbardziej uniwersalne rozwiązanie do kontroli ciśnienia i zabezpieczenia przed suchobiegiem.

Promocyjne ceny:

  • 199,99 PLN netto – wersje standard,
  • 249,90 PLN netto – wersje ze stali nierdzewnej.

Ceny ważne do wyczerpania puli promocyjnej produktów, nie dłużej niż do 31.12.2019 r.

Źródło i zdjęcie: Wigmors

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT