Nowa strona internetowa firmy Robur

Firma Robur uruchomiła nową stronę internetową poświęcona gazowym pompom ciepła. Znaleźć na niej można artykuły, katalog produktów czy technologie i trendy na rynku absorpcyjnych pomp ciepła.

Nowa strona internetowa firmy Robur

Strona dostępna pod adresem gazowe-pompy-ciepla.pl jest rozplanowana bardzo przejrzyście, spójnie graficznie. Została zbudowana w taki sposób, aby wśród czysto technicznych danych przeznaczonych dla fachowców z branży, znalazły się też artykuły, filmy, informacje o trendach rynkowych dla osób chcących dopiero zapoznać się z tematyką pomp ciepła.

Jedną z funkcjonalności nowej strony internetowej firmy Robur jest forum, którego administratorami jest grupa profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu pomp ciepła.

Urządzenia firmy Robur mają szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, usługowym czy hotelarskim - na nowej stronie znalazła się więc zakładka dedykowana przykładowym realizacjom. Po wyborze odpowiedniego sektora, można zapoznać się ze szczegółami przykładowych realizacji, powodami wyboru określonych urządzeń oraz zastosowanych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Robur, której dystrybutorem na rynku polskim jest firma Flowair.

źródło i zdjęcie: flowair.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT