Projekt szkoleniowy Kisan tylko do końca września 2011

Od grudnia 2009 r. firma Kisan rozpoczęła realizację projektu szkoleniowego "Profesjonalizacja i konkurencyjność - szkolenia specjalistyczne dla instalatorów i projektantów instalacji wodociągowych i grzewczych" dofinansowywany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany jest na terenie całej Polski i trwa do końca września br.

Projekt szkoleniowy Kisan tylko do końca września 2011

Celem szkolenia jest podniesienie jakości usług instalatorów dzięki nabyciu nowych kompetencji dotyczących technologii i montażu instalacji wodociągowych i grzewczych oraz projektantów poprzez nabycie nowych kwalifikacji projektowania komputerowego. Projekt szkoleniowy Kisan jest skierowany do pracowników firm (głównie z sektora MSP) a także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą z branży budowlanej specjalizujących się w usługach instalacyjnych oraz pracach projektowych.

Cena szkolenia uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa. Koszt obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, lunch i przerwy kawowe oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. Dodatkowe informacje na stronie kisan.pl/szkolenia_ue.

Od wielu lat marka Kisan jest utożsamiana z nowoczesnością i niezawodnością. Potwierdzają to certyfikaty jakości zgodne z normami ISO 9000:2001 oraz zadowoleni ze współpracy Klienci, zarówno prywatni, jak i korporacyjni. Dbając o jakość naszej oferty, firma przeszkoliła nieodpłatnie ponad 10 000 instalatorów. W ramach projektu unijnego do grudnia 2010 r. łącznie ponad 700 instalatorów i projektantów skorzystało z naszych szkoleń. Przeszkoliliśmy prawie 400 firm z sektora MŚP.

Produkty i systemy Kisan oferowane są w Polsce poprzez sieć ponad 200 niezależnych dystrybutorów. Rozwiązania firmy Kisan cieszą się również sporym zainteresowaniem za granicą, szczególnie na rynkach wschodnich, np. w Rosji, na Ukrainie i Białorusi.

Program szkoleń dla instalatorów obejmuje m.in:

  • technologię rur wielowarstwowych PE-AL-PE (stosowanie w instalacjach, zasady montażu)
  • technologię rur stalowych zaprasowywanych - stal węglowa i INOX
  • omówienie instalacji w domach energooszczędnych (pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewanie płaszczyznowe, odzysk ciepła)
  • samodzielny montaż rur wielowarstwowych i stalowych.

Program szkoleń dla projektantów obejmuje m.in:

  • zasady projektowania instalacji z rur wielowarstwowych i stalowych z użyciem programów komputerowych firmy Instalsoft (Instal-therm HCR, Instal-OZC, Instal-san) lub firmy Sankom (Audytor OZC, Audytor c.o., Audytor H2O)
  • ćwiczenia w samodzielnej obsłudze programów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Kisan, która znajduje się tutaj.

Zgłoszenia:

Małgorzata Białoszewska tel. 022 701-71-30, e-mail: szkolenie@kisan.pl Serdecznie zapraszamy.

źródło i zdjęcie: kisan.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT