Nowy portal B2B Grupy Budujemy Dom - dachyb2b.pl

Nowy projekt Wydawnictwa AVT - dachyb2b.pl, to kolejny branżowy portal biznesowy. Dedykowany jest on do profesjonalistów i firm z branży - producentów, wykonawców, firm usługowo-projektowych oraz handlowo-dystrybucyjnych.

Nowy portal B2B Grupy Budujemy Dom - dachyb2b.pl

Strona Dachyb2b.pl oferuje wiele narzędzi i rozwiązań pomocnych przy wymianie informacji biznesowych, wyszukiwaniu kontaktów i produktów. Stałą rubrykę stanowią porady i wypowiedzi ekspertów. Na jej łamach najlepsi fachowcy z branży odpowiadają na pytania i rozwiązują problemy użytkowników serwisu.

Na stronach serwisu prezentowane są także aktualne wydarzenia z branży oraz informacje o najciekawszych szkoleniach, konferencjach i targach. W zakładce Biblioteka znajdziemy min.: instrukcje, cenniki oraz programy i biblioteki CAD. Ciekawą pozycją są także filmy instruktażowe i prezentacje multimedialne szczegółowo omawiające i prezentujące zagadnienia związane z budową i remontem dachów.

Głównym zadaniem serwisu Dachyb2b.pl jest dostarczanie fachowej i praktycznej wiedzy o firmach, ich produktach i usługach oraz o najnowszych technologiach i rozwiązaniach w dziedzinie budowy i modernizacji dachów. Ponadto ma on na celu kształtować i rozwijać kontakty biznesowe, a także informować o najważniejszych wydarzeniach oraz doradzać podmiotom gospodarczym z branży.

"Wszystkie informacje zawarte w serwisie będą stale rozwijane poprzez współpracę z firmami, a służyć ma temu panel administracyjny, który ułatwi przedsiębiorcom konfigurowanie własnych zakładek i wprowadzanie aktualnych informacji o firmie" - mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów online Wydawnictwa AVT.

Szczegółowe informacje o produktach prezentowane są w kilku głównych kategoriach. Są to min.: konstrukcja dachu, pokrycia dachowe, poddasze, systemy odwodnień, kolektory słoneczne, okna dachowe. Odszukanie właściwej firmy ułatwia podział na producentów, wykonawców, firmy projektowe, oraz handlowo-dystrybucyjne.

Serwis dachyb2b.pl jest kolejnym, po portalu Instalacjeb2b.pl oraz Budownictwosportoweb2b.pl, serwisem adresowanym do profesjonalistów i firm w portfolio grupy Budujemy Dom. Wydawcą serwisu jak i całej grupy jest Wydawnictwo AVT Korporacja.

źródło: Informacja własna

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT