Promocja na nagrzewnice Harmann

Do końca listopada br. na zakup nagrzewnic HCD i HRD firmy Harmann przysługuje 10-procentowy rabat. Akcja promocyjna pt."Uwaga na nagrzewnice Harmann!" ma za zadanie promować bardzo korzystny współczynnik jakości do ceny oferowanych produktów.

Promocja na nagrzewnice Harmann

Nagrzewnica HRD

Nagrzewnice HRD stosuje się do obróbki cieplnej powietrza w wentylacji ogólnej obiektów mieszkalnych, biurowych i innych. Jej obudowa wykonana jest z galwanizowanej blachy stalowej (tzw. Alu-cynk), natomiast grzałki elektryczne wykonane są ze stali nierdzewnej. Nagrzewnice HRD wykonywane są na zamówienie, pod konkretny wymiar kanału i zadeklarowaną moc grzewczą pod warunkiem zachowania przepływu o prędkości większej niż 1,5 m/s.

Nagrzewnice HCD (fotografia tytułowa) stosuje się do obróbki cieplnej powietrza w wentylacji ogólnej obiektów mieszkalnych, biurowych i innych oraz jako element grzejny prostych instalacji do zastosowań przemysłowych (np. suszarki do obuwia). Jej obudowa wykonana jest z galwanizowanej blachy stalowej (tzw. Alu-cynk), natomiast grzałki elektryczne wykonane są ze stali nierdzewnej. Nagrzewnice HCD wyposażone są w dwustopniowe zabezpieczenie przed przegrzaniem - automatyczny reset przy 50oC, a przy 100oC możliwe jest resetowanie ręczne przy użyciu przycisku na pokrywie skrzynki elektrycznej.

Promocja na nagrzewnice Harmann ma trwać tylko do końca listopada br., produkty dostępne są u oficjalnego dystrybutora na Polskę - Maxair hvac technic, którego siedziba mieści się w Warszawie i Krakowie.

źródło i zdjęcie: harmann.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT