PRODUCENCI
Hpd
ul.Żeromskiego 8F, 05-250  Radzymin, Słupno
tel. 022 799 26 37, 022 498 54 81, +48 0 604 155 065

System ostrzegania przed wysokim poziomem nieczystości dla szamba, czujnik napełnienia szamba, alarm szamba - ALERT GM-S. Bądź pewien, że nie wyleje Ci szambo! Do każdego typu szamba i zbiornika.

Żeby szambo nie wylało...

Wszyscy wiemy, jak nieprzyjemnie jest być zaskoczonym przez wylewające szambo, szczególnie w dni wolne od pracy, gdy firmy świadczące usługi asenizacyjne - wywóz szamba nie pracują, a my spodziewamy się gości i mamy ochotę spędzić przyjemnie czas na terenie naszej posesji, rozkoszując się świeżym powietrzem i zadbaną posesją.

Zalane przez przepełniony zbiornik podjazdy do garaży, chodniki, ogród a czasami pomieszczenia w budynku, zanieczyszczone wody gruntowe, nieprzyjemny fetor unoszący się w okolicy naszego domu - nie są najlepszą naszą wizytówką.

Usługi asenizacyjne - wywóz szamba w porę.

Aby uniknąć takich sytuacji najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest zastosowanie urządzenia o nazwie sygnalizator poziomu szamba, ALERT GM-S. ALERT GM-S czujnik napełnienia szamba może być instalowany w każdym zbiorniku na nieczystości płynne (zbiorniki mogą być wykonane z dowolnego materiału, nie ma to wpływu na montaż).

Zbiornik do szamba - łatwy montaż sygnalizatora.

Montaż w zbiorniku na szambo jest bardzo prosty i nie wymaga wchodzenia do jego wnętrza, przez co sygnalizator, a właściwie jego sonda może być łatwo montowana w zbiornikach nowych jak i używanych. Montaż sondy w zbiorniku na szambo wymaga jedynie wywiercenia małego otworu w jego stropie i wprowadzeniu jej na odpowiednią głębokość.

Umieszczona w zbiorniku sonda dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i rozwiązań jest odporna na agresywne środowisko chemiczne i uszkodzenia mechaniczne, co czyni ją praktycznie bezawaryjną. Firma EKO-SUM produkująca szamba z tworzywa sztucznego potwierdza jakość naszych sygnalizatorów montując je w swoich zbiornikach.

Jak działa sygnalizator poziomu - alarm szamba?

Jeżeli zbiornik się zapełni, będziesz wiedział kiedy opróżnić szambo, ponieważ panel sygnalizacyjny umieszczony w dowolnym pomieszczeniu Twojego domu powiadomi Cię sygnałem świetlnym i dziwiękowym, że szambo jest prawie pełne i jest to moment kiedy należy opróżnić zbiornik.

Koniec z zaglądaniem do zbiornika na szambo, sygnalizator zrobi to za ciebie, dopilnuje żeby zbiornik nie wybił, wzrokowa kontrola poziomu szamba stanie się zbędna, a Tobie pozostanie tylko zadzwonić do firmy i zamówić opróżnienie zbiornika. Zafunduj sobie odrobinę luksusu i zadbaj o swój komfort nie pozwól aby wylewające szambo zepsuło Ci dobry humor, zadbany ogród czy stosunki z sąsiadami.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT