PRODUCENCI
Ferroplast
ul.Świdwinek 2 , 78-300  Świdwin
tel. (094)7 365 24 56, (094) 36 540 37

Firma "FERROPLAST" Zbigniew Rybicki powstała w roku 1985 jako firma prywatna specjalizująca się w wytwarzaniu części samochodowych. Będąc w kooperacji z wieloma odbiorcami w kraju firma nasza z roku na rok powiększała swoje możliwości usługowo-produkcyjne. Sukcesywnie powiększał się także park maszynowy, co pozwoliło nam na rozszerzenie swojej działalności.

Dziś posiadamy 15000 m2 powierzchni produkcyjnej i zatrudniamy około 200 osób. Nasze nowoczesne zaplecze maszynowe, posiadamy bowiem m.in. wykrawarki automatyczne CNC TRUMPF, elektrodrążarki erozyjne AGIE, frezarki numeryczne i wiele innych maszyn, pozwala nam wyjść naprzeciw najbardziej nawet skomplikowanymi najtrudniejszym zleceniom naszych klientów. Działamy nie tylko w Polsce, ale także za granicą, gdzie będąc w kooperacji z wieloma prężnymi firmami zachodnimi budujemy pozytywny wizerunek naszego zakładu.

Przez 20 lat swojej działalności udało nam się stworzyć własną narzędziownię, gdzie pod nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej wykonujemy niezbędne dla nas i dla naszych klientów oprzyrządowanie produkcyjne. Nie jest nam obca najbardziej skomplikowana i dokładna obróbka metalu.

Poszczycić się możemy nie tylko dokładnością naszych maszyn, ale także ich siłą, posiadamy bowiem dużą tłocznię wyposażoną w ponad 60 pras hydraulicznych i mechanicznych o nacisku od 2 do 400 ton.

Wykonujemy także rozmaite formy wtryskowe dla potrzeb własnych i na zlecenie pojedynczych odbiorców. Posiadamy także wtryskarki o maksymalnej gramaturze wtrysku do 3 kilogramów.

Nie jest nam obca żadna maszyna, działając bowiem poza granicami kraju poznaliśmy najnowsze technologie w branży przerobu metali i tworzyw sztucznych. Wiedzę tę wykorzystujemy w praktyce zajmując się od 1996 roku handlem maszynami. W ciągłej sprzedaży posiadamy około 200 różnych maszyn, a na życzenie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić każdą maszynę.

Firma "FERROPLAST" Zbigniew Rybicki znajduje się ciągle w stanie rozwoju, naszym doświadczeniem chętnie podzielimy się ze wszystkimi zainteresowanymi współpracą z nami, zapewniając jednocześnie usługi na wysokim europejskim poziomie.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT