PRODUCENCI
INTER-PLAST Z.BODZIACHOWSKA-KLUZA SPÓŁKA JAWNA
ul.Meliorantów 67/A, B, 42-200  Częstochowa
tel. 34 362 79 09, 34 362 79 04, 34 362 76 67

Firma Inter-plast prezentuje nowy, absolutnie unikatowy i innowacyjny projekt – wewnętrzne odwodnienie liniowe.

Vabo – to produkt nowoczesny. Jego szerokie zastosowanie, ciekawy design i prestiż w miejscu zastosowania to cechy, które czynią ten produkt wyjątkowym.

Od zamysłu projektanta, przez wieloetapowy proces produkcyjny, powstała wyjątkowa forma mająca za zadanie pogodzić funkcję odwadniania z elegancją. Naszym celem jest aby produkt Vabo był synonimem jakości i dobrej marki.

Inter-plast, firma z tradycjami i nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantuje najwyższą jakość produktu przy właściwej relacji do jego ceny.

Odwodnienie liniowe Vabo jest wbudowane w powierzchnię podłogi i przykryte eleganckim panelem o właściwościach antypoślizgowych. Dzięki temu uzyskujemy płynne przejście do strefy prysznica, a pozostała powierzchnia podłogi jest sucha.

Płaskie panele Vabo stanowią jedną integralną całość z podłogą łazienki. Szeroki wachlarz wzornictwa od prostego po wyrafinowane.

Vabo gwarantuje więcej przestrzeni, bezpieczny i wygodny prysznic oraz nowoczesny wygląd każdej łazienki. Zastosowanie odwodnień liniowych stanowi praktyczne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych.

Zapomnij już o czasochłonnym szorowaniu brodzika i kabiny prysznicowej. Vabo czyścisz przez wyciągnięcie jednego koszyczka zasyfonowania.

Vabo pozwala w dowolnie wybrany sposób kształtować łazienkę, co umożliwia maksymalne wykorzystanie powierzchni.

Vabo to estetyczne i idealne rozwiązania dla każdej, nawet małej łazienki, także dla całego ciągu pryszniców - na basenach, przy salach gimnastycznych, SPA i obiektach sportowych.


ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT