PRODUCENCI
Wirex
ul.Zamiany 16/41, 02-786  Warszawa
tel. 22 546 90 70, 22 852 23 99

WIREX Sp. z o.o. – Generalny Przedstawiciel DALLMER GmbH + Co KG w Polsce

Firma DALLMER GmbH + Co KG to od wielu lat czołowy producent armatury kanalizacyjnej budynków. Siedziba firmy mieści się w Niemczech w miejscowości Arnsberg. DALLMER jest prawdziwym prekursorem oraz niewątpliwym liderem w tworzeniu nowatorskich rozwiązań, które odznaczają się nieprzeciętnym wzornictwem, łatwością montażu oraz niezawodnością, dzięki czemu cieszą się dużym uznaniem wśród klientów.

Firma Wirex Sp. z o.o. od 1990 roku jest generalnym przedstawicielem firmy DALLMER w Polsce (więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.dallmer.pl). Wirex Sp. z o.o. posiada magazyn osprzętu kanalizacyjnego przy ul. Konstruktorskiej 10 w Warszawie, skąd na bieżąco realizowane są dostawy na cały kraj.

OFEROWANE PRODUKTY

Wachlarz wielokrotnie nagradzanych elementów będących w ofercie firmy DALLMER jest bardzo szeroki:

  • listwy odpływowe do łazienek zamiast brodzików

  • wpusty do izolacji alternatywnych

  • wpusty dachowe, podłogowe, piwniczne oraz podwórzowe i parkingowe

  • zasuwy burzowe

  • syfony, odpływy i inny osprzęt kanalizacyjny

Firmy DALLMER oraz Wirex Sp. z o. o. corocznie wprowadzają nowe rozwiązania i ustawicznie pracują nad uaktualnianiem materiałów informacyjnych, które mogłyby zadowolić zarówno projektantów, wykonawców jak również klientów ostatecznych. Oprócz wymienionych stron internetowych zawierających przegląd produktów dostępny jest także bezpłatny KATALOG DALLMER 8 w języku polskim, w którym przedstawione są wyroby oraz znajduje się zbiór praktycznych rozwiązań i zastosowań ze zdjęciami i rysunkami technicznymi a także tabele wydajności poszczególnych elementów.

Uzupełnieniem katalogu jest płyta CD, na której znajdują się zarówno katalog w wersji elektronicznej, rysunki techniczne do wstawienia w programach typu CAD, a także zdjęcia, rysunki techniczne oraz przykładowe filmy instruktażowe przedstawiające montaż wybranych wpustów i odwodnień liniowych.

Strona internetowa producenta w języku niemieckim i angielskim dostępna jest pod adresem: www.dallmer.de

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT