PRODUCENCI
Hydroinstal
ul.Rakowa 10, 51-421  Wrocław
tel. +48 71 3255811

Przedsiębiorstwo HYDROINSTAL działa na rynku polskim od roku 1990. Od samego początku specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji urządzeń oraz instalacji wodnych. Trzon firmy został utworzony z pracowników dawnego Ośrodka Badawczego Pomp Przemysłowych we Wrocławiu - ośrodka o pionierskich osiągnięciach w zakresie zestawów hydroforowych w kraju.

Pierwszym naszym produktem były zestawy hydroforowe HYDRO - w pełni zautomatyzowane układy pompowe o zwartej, kompaktowej budowie. Zakład produkcyjny znajdował się wówczas we Wrocławiu na ulicy Na Grobli 6 .

Wraz z rozwojem rozszerzyliśmy naszą ofertę o zestawy domowe, przeciwpożarowe, pompy, przepompownie ścieków oraz armaturę sanitarną. W obecnej chwili oferujemy pełen wachlarz usług, produktów, rozwiązań od produków przeznaczonych do bezpośredniej sprzedaży, takich jak hydrofory domowe, po kompleksowe rozwiązania na specjalne zamówienie klienta.

♠Nasze produkty wykonujemy przede wszystkim ze stali nierdzewnej. Zakład nasz po modernizacji oraz rozbudowie parku maszynowego znajduje się we Wrocławiu na ulicy Rakowej 10. Największy nasz zestaw o wydajności ponad 800 m3/h zasila 60 tys. aglomeracje miejską, drugi o wydajności 400 m3/h i ciśnieniu 12 bar zabezpiecza przed pożarem halę jednego z największych zakładów w Polsce.

Najważniejsze nasze atuty gwarantujące sukces przedsięwziecia to:

 • Wieloletnie doświadczenie na rynku polskim
  Przedsiębiorstwo HYDROINSTAL działa ponad 15 lat na rynku polskim. Posiadamy gruntowną wiedzę na temat pomp i instalacji wodnych. Możemy proponować sprawdzone rozwiązanie uwzględniając specyfikę projektu.
 • Innowacyjność i kompleksowość oferty
  Na bierząco śledzimy rozwój rynku. Nasza oferta jest stale rozwijana o nowe dodatkowe produkty, komplementarne do aktualnej oferty. W produkcji wdrażamy nowe technologie, stosujemy nowe materiały. Jako pierwsi w Polsce produkujemy międzykołnierzowe zawory zwrotne z tworzyw sztucznych!
 • Orientacja na klienta
  Słuchamy naszych klientów. Prowadzimy doradztwo, oferujemy serwis naszych urządzeń i naszych dostawców. Dostosowujemy rozwiązania do potrzeb klientów.
 • Wiarygodność
  Zawsze dotrzymujemy naszych obietnic. Każdy zestaw przed opuszczeniem zakładu jest starannie testowany, sprawdzany na szczelność i uzgodnione parametry. Stosujemy wyłącznie pompy i materiały posiadające sprawdzony serwis z gwarancją zakupu części zamiennych.
ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT