PRODUCENCI
Venture Industries
ul.Mokra 27, 05-092  Kiełpin
tel. 22 751 95 50, 751 20 31

Firma Venture Industries Sp. z o.o. oferuje swoje usługi na rynku branży wentylacyjnej od początku swojego istnienia, tj 1990r.

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z naszych usług, a więc firm instalacyjnych, budowlanych, specjalistycznych sklepów, jak i inwestorów będących odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że rozszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji pracowników oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i jakości dostarczanych urządzeń zapewni osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i przekonani co do wartości użytkowej i jakości oferowanych przez nas wyrobów.

Zajmujemy się produkcją, importem, exportem i sprzedażą na terenie kraju:

  • wentylatorów
  • central wentylacyjnych
  • odciągów stanowiskowych
  • akcesoriów wentylacyjnych
  • elastycznych przewodów do wentylacji i odciągów miejscowych

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce renomowanego producenta wentylatorów Firmy Soler & Palau S.A. z Hiszpanii.

Współpracujemy także z wieloma firmami z innych krajów: Danii, Francji, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii.

Zatrudniamy ponad 200 osób w dwóch oddziałach - siedzibie głównej w Kiełpinie k/Łomianek oraz zakładzie produkcyjnym w Grudziądzu.

Główna siedziba firmy to wybudowany w 1999 roku nowoczesny budynek biurowo magazynowy. Biura zarządu oraz działów: handlowego, technicznego, importu oraz księgowości zajmują w nim powierzchnię ok. 1000 m2. Integralną częścią budynku jest zajmujący powierzchnię 2000 m2 magazyn wysokiego składowania, który pełni rolę centrum dystrybucji oferowanych przez nas wyrobów.


ROZWIŃ OPIS