PRODUCENCI
Trane
ul.Kolejowa 5/7, 01-217  Warszawa
tel. 22 434 77 00

Nasza działalność polega na dostarczaniu systemów energetycznie wydajnych i zorientowanych na środowisko, utrzymujących wysoką wydajność do samego końca.

Poprzez takie postępowanie czynimy możliwym, by procesy w budynkach i przemyśle funkcjonowały na poziomach o światowej klasie.

Systemy Trane robią znacznie więcej niż wytwarzanie wody lodowej, ciepła czy ochładzanie powietrza.
Nasze systemy gwarantują niezawodność procesów, wydajność energetyczną, aż po najwyższą jakość powietrza w budynku.

Wszystkie te funkcje wypełniane są dzięki starannemu przyglądaniu się, jak wszystkie elementy współpracują ze sobą - zanim je połączymy razem.

Trane, działający w ramach grupy kapitałowej Ingersoll Rand, jest globalnym dostawcą systemów komfortu oraz kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych dla budynków.

Firma produkuje, instaluje oraz zapewnia usługi serwisowe i części zamienne do energetycznie wydajnych systemów klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa, systemy sterowania budynkami oraz jednostkowe rozwiązania techniczne, wychodzące naprzeciw specyficznym potrzebom klientów handlowych, instytucjonalnych oraz przemysłowych.

Trane posiada obecnie 35 własnych zakładów montażowych w 10 krajach i zatrudnia ponad 29.000 osób na terenie całego świata. Trane działa na polskim rynku od roku 1994. W Warszawie mieści się dyrekcja firmy, obejmująca swoim zasięgiem Polskę, Ukrainę, Białoruś Kraje Bałtyckie oraz Izrael i Turcję.

Trane wszechstronnie podchodzi do wszystkich aspektów zużycia energii w budynku, takich jak: systemy i usługi w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), oświetlenie, materiały pokrywające dachy, kwestia energii odnawialnej i inne działania, których zastosowanie odzwierciedla się w oszczędności kosztów energii sięgających od 10 do 50 procent.

W roku 2008 Trane zainicjował w Polsce program przyznawania wyróżnień zarządom budynków, które mogą pochwalić się szczególnymi osiągnięciami na polu energooszczędności oraz ochrony środowiska naturalnego. Pierwsze wyróżnienie Trane Energy Efficiency Award zostało przyznane w listopadzie ub. roku Warszawskiemu Centrum Finansowemu. W 2009 wyróżniono Zamek Królewski w Warszawie oraz budynek Centrum LIM / Warsaw Marriott Hotel.

ROZWIŃ OPIS