PRODUCENCI
York by Johnson Controls
ul.Annopol 4A , 03-236  Warszawa
tel. 022 518 19 00, 022 518 19 01

Zakup YORK International sprawił, że firma Johnson Controls stała się jeszcze silniejsza i bardziej zdywersyfikowana. Nasi klienci różnią się między sobą ze względu na specyfikę rynku i odmienne potrzeby. Z przyjemnością dostosowujemy się do tych potrzeb, oferując kompletną linię produktów i usług zarówno w zakresie wyposażenia instalacji mechanicznych (HVAC&R) jak i systemów sterujących oraz bezpieczeństwa.

Od 1885 roku firma Johnson Controls jest wiodącym producentem i instalatorem systemów i układów sterowania HVAC, bezpieczeństwa, automatyki budynkowej i systemów chłodzenia. Będąc światowym liderem w branży systemów sterujących, Johnson Controls jest dostawcą oferującym produkty sterujące wykonane w technologii elektronicznej, elektromechanicznej i pneumatycznej, jak również wszelkiego rodzaju czujniki.

Nasi specjaliści projektują i instalują zaawansowane systemy zarządzania obiektami, systemy bezpośredniego sterowania numerycznego oraz systemy pneumatyczne odpowiadające na szeroką gamę potrzeb dotyczących kontroli środowiska.

Mogąc się pochwalić przeszło 200 biurami na całym świecie, firma ma ogromne, nieporównywalne doświadczenie w obiektach szkolnych, szpitalnych, handlowych i przemysłowych, hotelowych, budynkach administracji państwowej i innych obiektach.

Nasze produkty objęte są trzyletnią ochroną gwarancyjną, której nie są w stanie przebić nasi konkurenci. Ponadto przeszło 2 500 magazynów hurtowych sprawia, że nasze produkty są łatwo dostępne. Dzięki temu są dostępne wtedy, gdy są potrzebne.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT