PRODUCENCI
Jeven
ul.Owocowa 23, 62-080  Tarnowo Podgórne
tel. +48 22 531 66 77

Jeven Oy to fiński producent nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych dla kuchni, działający na rynku skandynawskim od roku 1989. Od samego początku firma specjalizuje się w produkcji związanej z profesjonalną technologią kuchenną. Proponowane przez Jeven Oy rozwiązania uwzględniają zarówno efektywność wentylacji, jak i sprawne czyszczenie elementów instalacji.

Rozwiązania Jeven Oy opierają się na opatentowanych przez firmę filtrach cyklonowych. Zapewniają one skuteczną separację tłuszczu, z możliwością szybkiego i prostego czyszczenia.

Okapy Jeven Oy zapewniają dużą elastyczność dopasowania się do architektury i geometrii pomieszczenia jak również niezawodne działanie oraz dostosowanie do aktualnych potrzeb użytkowników. Zastosowane rozwiązania okapów kuchennych wyróżniają się ciekawą estetyką z wykorzystaniem niekonwencjonalnych materiałów konstrukcyjnych.

Firma Jeven Oy produkuje okapy o różnorodnych funkcjach, do wielu zastosowań. Produkty Jeven Oy przeznaczone są m.in. do gastronomii, wszelkiego rodzaju kuchni zbiorowego żywienia, zakładów przemysłu spożywczego i przetwórczego, wszędzie tam, gdzie emitowane w procesie produkcyjnym opary i zanieczyszczenia wymagają usunięcia w miejscu ich powstawania. Bogata gama rozwiązań okapów kuchennych oferowana jest pod nazwą SYSTEM JEVEN. Sprzedaż okapów kuchennych Jeven Oy odbywa się aktualnie w ponad 15-tu państwach europejskich.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT