PRODUCENCI
Fincomfort
ul.Stępińska 22/30/234 , 00-739  Warszawa
tel. 22 851 03 02

Jesteśmy przedstawicielem fińskiej firmy SWEGON ILTO OY, producenta najbardziej znanych rekuperatorów na rynku skandynawskim, firmy z  trzydziestoletnią praktyką w branży wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z rekuperacją (odzyskiem ciepła) .

Oferujemy swoim klientom wysokiej jakości systemy wentylacyjne do mieszkań, budynków biurowych i komercyjnych oraz szkół i przedszkoli.

Zapewniamy kompleksowy pakiet usług, począwszy od projektu, po montaż systemu i serwis.

Ścisło współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, gwarantując swoim klientom profesjonalną obsługę i wysoki standard realizacji całego systemu.

Aby zapewnić jak najlepszą jakość wykonywanych przez nas systemów i, co za tym idzie, zadowolenie klienta, współpracujący z nami specjaliści przeszli szkolenia w Finlandii.

Dobrze zaprojektowany i właściwie zamontowany system wentylacyjny zapewnia czyste i świeże powietrze we wszystkich pomieszczeniach. Zastosowanie najlepszych materiałów i ciągły kontakt z inwestorem jest gwarancją wysokiej jakości wykonywanych prac.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT